Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci emekli mi olacak
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci emekli mi olacak
14.03.2020 12:56:21

 

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci emekli mi olacak

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Atakum Belediyesinde çalışan ve emeklilik hakkı kazanmış olan personelin emekli edileceğini açıkladı.

Emeklilik kararının ekonomik sebeplerle kararlaştırıldığıın kaydeden Deveci, emeklilik hakkını kazanmış memurların da yaş sınırını beklemeden emekli olmalarını istediklerini de kaydetti.

Deveci sosyal medya hesabından, “Bu talep Atakum halkıyla dayanışma talebidir. Bir süre sonra Atakum halkından aldığımız güçle sizlerle bir şekilde dayanışma içinde olacağız...

Olağanüstü bir süreçten geçiyoruz, Atakum belediyesi olarak büyük bir kıskaç altındayız; bu belediye başkanı olarak sadece bana kurulan bir tuzak değil, sevgili hemşerilerim sizi cezalandırmaya yöneliktir.

BU MESAJI ACI ÇEKEREK YAZIYORUM

Bu mesajımı acı çekerek size iletiyorum, inanın bana buradan çıkacağız ve çok başarılı olacağız. Bu gün bu süreçte bizimle beraber acı çeken arkadaşlarımızı unutmayacak, her sorunlarında yanlarında olacağız; bu da benim sözüm..,

Bu açıklamalarıma devam edeceğim, Atakum Belediyesinin içinde bulunduğu durumu bütün çıplaklığıyla anlatacağım, sokağa çıkamayacaklar, aranızda dolaşamayacaklar, bana güvenmeye, destek vermeye devam edin sevgili hemşerilerim...”

Hem emekli, ve hem de emeklilik maaşıyla birlikte belediye başkanlığı maaşı alan Atakum Belediye Başkanı Deveci 66 yaşında yani ikinci emeklilik yaşını çoktan doldurmuş durumda.

66 yaşında olan, hem devletten emekli maaşı alan ve hem de belediyeden başkanlığı maaşı alan Deveci’nin emeklilik kararını önce kendisinin alması bekleniyor.

Deveci’nin makamı daha genç bir başkana bırakarak Atakumluların sırtında kambur olmaktan vazgeçeceği ihtimali bütün Atakumluları sevince boğacağı belirtilirken emekli olmasa bile ekonomik durumu ziyadesiyle yerinde olduğu için bu kararı acı çekerek almasına da gerek olmadığı kaydedildi.

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci emekli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
KADİR SAĞLAM     2020-03-16 Sayın Başkan, saçınızı boyama, yüzünüze botoks, slim fit giyinerek genç görünüyorsunuz 4 mart 1954 doğumlusun 66 yaşındasınız siz ne zaman olacaksınız? Neden ozaman sizden daha genç ve dinamik aday vardı Bayram ÇELİK ona adaylığı bırakmadınız? Demek ki son nefese kadar mücadele öyleyse boyunuzu ve yaşınızı aşan cümleler kurmayınız. İyi çalışmalar.
GALERİLER
Advert