​Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’den Mehmetçiğe selam yok!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
​Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’den Mehmetçiğe selam yok!
12.11.2019 08:55:25

 

​Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’den Mehmetçiğe selam yok!

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, fidan dikim töreninde askerlerle birlikte 'Barış Pınarı Harekatı'nda görev alan askerlere selam gönderen protokole eşlik etmedi.

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Samsun protokolü ile birlikte Atakum Büyükoyumca Mahallesi’nde düzenlenen fidan dikme törenine katıldı.

Törende protokol üyeleri fidan diken askerlerle bir araya geldi.

Protokol üyeleri ve askerler hep birlikte asker selamı vererek, 'Barış Pınarı Harekatı'nda görev alan askerlere selam gönderdi. Protokol arasında yer alan Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin asker selamı vermemesi dikkati çekti.

Protokol içerisinde ve Mehmetçiğin arasında selam vermeyen bir tek Cemil Deveci vardı.

Deveci’nin bu hali resmi görenleri epey şaşırttı.

Atakum Belediyesi’nin Avukat Belediye Başkanı Cemil Deveci, bilindiği gibi 15 Temmuz 2016'da FETÖ terör örgütünün darbe girişiminden bir gün sonra "tam bir reklam filmi" ve "canlı yayın eşliğinde darbe girişimi" şeklindeki paylaşımlar yapmıştı.

Deveci, “Artık gelecek yüzyılda bir Kürdistan gerçeği olacak. Özerk bölgeleri de olacak belki devleti de olacak.” diyen ve bölücü örgüt PKK ile Bebek Katili Öcalan’ın propagandasını her fırsatta yapan, şu anda cezaevinde tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın geçen yıl attığı bölücü tweetleri de paylaşmıştı.

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
kamil     0000-00-00 komik bile değilsiniz. resimde vali ve yanında ki selam mı vermişte deveci mi vermemiş. resmi büyütünce photoşhop acemiliğiniz aşikar. Lacivert takım elbise giyen vali beyaz kol ile selam veriyor aynı kol yandakinde selam veriyor yuh artık. laci takımda beyaz kol mu olur? başka kapıya başka sahte haberle Ahabere döndünüz. azcık imanınız adamlığınız varsa utanırsınız. azcık da adamlık varsa bu yorumu yayınlarsınız.
GALERİLER