Atakum'da belediyeciliğin 'B'si yok
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Atakum'da belediyeciliğin 'B'si yok
28.12.2011 13:22:29

 

Atakum'da belediyeciliğin 'B'si yok

AK Parti samsun İl Başkanı Çetinkaya Atakum'da belediye hizmetlerinin olmadığını belirterek, 2014'te Atakum'u AK Parti'ye dahil ederek hizmeti nasıl yapılması gerektiğini göstereceğiz" diye konuştu.

AK Parti Samsun İl Başkanı Osman Çetinkaya, Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç ve 23. Dönem Milletvekili Birnur Şahinoğlu ile birlikte AK Parti Atakum İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti.

Kongresi biten ilçelere ziyaretlerini sürdüren AK Parti Samsun İl Başkanı Osman Çetinkaya, hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğu Atakum İlçe Teşkilatı'nda birlik ve beraberlik mesajı verdi. Çetinkaya burada yaptığı konuşmada CHP'li Atakum Belediyesine yüklenerek, "Atakum'da belediyecliğin B''si  bile yok" diye konuştu. Çetinkaya Atakum Belediyesini 2014 yerel seçimlerinde alacaklarını da kaydederek, "Atakumluları büyük bir dertten kurtarak hizmetin nasıl olacağını dosta düşmana göstereceğiz" dedi.

AK Parti Atakum İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu toplantısının ardından teşkilatı ziyaret ederek, Atakum Teşkilatı'nı dinleyen İl Başkanı Osman Çetinkaya ve Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Atakum Belediyesi'ni 2014'de alacaklarını belirtti.

Atakum'da belediyecilik yok
AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Atakum ilçesinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüreceğini belirterek, "Atakum'da Belediyecilik adına ben de hiçbir çalışma göremiyorum. Seçim çalışmalarında yoğun olarak Atakum ilçesinde çalışacağım. Atakum Belediyesinin 'AK Eller' de olması, Atakumlu vatandaşlara her türlü hizmet geleceği anlamındadır. Bunun için Atakum Belediyesini 2014'te AK Parti'ye kazandırmak için elimizden geleni yapacağız" ifadelerini kullandı.

17 + 1  sözümüzü tutacağız
AK Parti Samsun İl Başkanı Osman Çetinkaya, Atakum İlçe Başkanı Hüseyin Dereli ve Yönetim Kurulu üyelerine başarı dileklerinde bulunduktan sonra, "Atakum ilçesi bizim için çok önemli. Merkezde Atakum ve İlkadım bağrımızda kanayan yara. Geçen seçimlerde türlü oyunlarla kaybettiğimiz bu iki ilçe belediyesini 2014 yılında yine partimize kazandırarak, hizmetin önünü açacağız. Küskünlük, kırgınlık olmadı bu zamana kadar teşkilatlarda bundan sonra da herhangi bir probleme mahal vermeden, AK Parti ailesi olarak, teşkilat olarak izleyeceğimiz stratejileri uygulamaya geçireceğiz. Ve 2014'de Samsun'da AK Parti'nin dönemi olacak. 17 + 1 sözümüzü tutacağız. Tüm ilçe belediye başkanlıklarını ve Büyükşehir Belediye başkanlığını kazanacağız. Yolumuza emin adımlarla yürüyeceğiz" dedi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER