Atakum’da İşçilere Promosyon Müjdesi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Atakum’da İşçilere Promosyon Müjdesi
08.05.2018 13:03:08

 

Atakum’da İşçilere Promosyon Müjdesi

​Taşerona kadro sürecini tamamlayan Atakum Belediyesinde, Garanti Bankası yetkilileriyle masaya oturan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, belediye işçilerine 900 TL’lik promosyon için sözleşme imzaladı.

Atakum Belediyesi personelinin her zaman yanında olduklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, personele ödenecek promosyon miktarıyla ilgili sıkı bir pazarlık yaptıklarını ve görüşmelerin sonunda 900 TL’lik miktarda anlaşma sağladıklarını aktardı.

900 TL BANKA PROMOSYONU

Atakum Belediyesinde görev yapan 560 personelin 900 TL promosyon alacağını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla yasalaşan Taşerona Kadro sürecinde, Atakum Belediyesi bünyesinde çalıştırılan taşeron işçilerimizin, sürekli işçi kadrosuna geçişini hızlı bir şekilde tamamladık. Atakum Belediyesi, çalışanlarıyla, yöneticileriyle ve vatandaşlarıyla birlikte büyük bir aile. Daha yaşanılabilir bir Atakum için, özveriyle çalışan Atakum Belediyesi çalışanlarının her türlü imkandan en iyi şekilde faydalanmasını önemsiyorum. Bu anlamda Garanti Bankası yetkilileriyle işçilerimizin menfaati doğrultusunda yaptığımız görüşmeler sonucunda, 560 personelimize 900 TL’lik promosyon ödenmesini kararlaştırdık” dedi.

BU AY ÖDENECEK

Banka promosyonlarının işçilere bu ay ödeneceğini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum’da sürdürdüğümüz çalışmaların en büyük emektarı işçilerimize verdiğimiz önemden hareketle, kanunların bize verdiği yetkiler çerçevesinde, özlük haklarının da savunucusuyuz. Bu anlamda banka yetkilileriyle sıkı bir pazarlık yaptık. Görüşme sonunda 560 personelimizin 3 yıl boyunca maaşını Garanti Bankasından alması karşılığında, 505 bin TL promosyon aldık. Kişi başı 901,78 TL’lik promosyon tutarı, işçilerimize Mayıs ayında alacakları maaşlarla birlikte ödenecek. Bu vesileyle sürekli işçi kadrosuna geçen personelimize bir kez daha hayırlı uğurlu olsun dileklerimi iletiyorum. Atakum Belediyesi olarak personelimizin her zaman yanındayız” diye konuştu.

 

Atakum Belediyesi promosyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
aylapalaoglu     2018-05-08 Personel adına çok sevindim Bize artık bundan böyle müjde verilsede yaptırım uygu lansada değişen ne olurki yılların çekisi var edilen ahlar iade olurmuki elimizde 2011 de mahkeme kararı var 2.5 yıl yargı süreci bir o kadar öncesi yıl 2018 hala açık bar olan bahçelerimizde çalgılar sazlar içip fasıl yapan insan sürüsü binanın her tarafında bizim canımızı yaktırnlara haklarımızı haram edip İlahi adalete verdik tecelli eder er veya geç Zaman aşımı yok Atakum Denizevler 214 sok halkı topluca Ah ed
GALERİLER
Advert
Advert