Atakumlular Ne Diyorsa, O
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Atakumlular Ne Diyorsa, O
31.03.2018 12:52:56

 

Atakumlular Ne Diyorsa, O

Atakum İlçesinin geleceğini inşa ettiklerini söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, rutin belediyecilikte rekorlarla dolu bir dönemi geride bıraktıklarına dikkat çekerek, sosyal belediyeciliğin de öncüsü konumuna ulaştıklarını kaydetti. Başarılı belediyecilik anlayışlarının temelinde ‘Az laf, çok iş’ düşüncesinin olduğunu söyleyen Başkan Taşçı, “Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz diyoruz. Biz milletimizin sesini dinliyoruz, boş adamların boş seslerini değil” dedi.

'ATAKUMLULAR NE DİYORSA, O'

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, yapılamayanların yapıldığı ve birbirinden önemli projelerin Atakumlularla buluştuğu bir 4 yılı geride bıraktıklarını belirterek, “İlçemizin geleceğini inşa ediyoruz. Rutin belediyecilikte rekor nitelikte hizmetleri vatandaşlarımızla buluştururken, sosyal belediyecilik alanında hayata geçirdiğimiz projelerle öncü oluyoruz. Bu anlamda en büyük gücü vatandaşlarımızdan alıyoruz. Vatandaşlarımızdan aldığımız öneriler ve eleştiriler doğrultusunda projelerimizi hayata geçiriyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana, siyasi hedefleri doğrultusunda bizleri eleştirenler de var tabi. Biz ‘Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz’ diyoruz. Eleştiriye açık bir yönetim anlayışımız var. Ancak gereksiz eleştirinin de gizli hayranlık olduğunu çok iyi biliyoruz. Şehrine bir tek çivi dahi çakmayanlar, şehrin geleceğini inşa edenleri eleştirince, bunun gizli hayranlık belirtisi olduğunu biliyoruz. Biz milletimizin sesini dinliyoruz, boş adamların boş seslerini değil” diye konuştu.

'İLHAM KAYNAĞI OLDUK'

Türkiye’de birçok belediyenin, Atakum Belediyesinin projelerinden esinlendiğine dikkat çeken Başkan Taşçı, “Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum Hizmet Binası hizmet vermeye başladı. Ayrıca Osmanlı Hamamları ve Seyir Terası projelerimizi de tamamlayarak halkımızın hizmetine sunduk. Birbirinden önemli ve ilçemizde yaşayan herkesi yakından ilgilendiren 79 proje hayata geçirildi. Yerel yönetimlerde bir Türkiye markası haline geliyoruz. Birçok belediyenin ilham kaynağı haline gelen Atakum Belediyesi, halkına hizmeti her şeyin üstünde tutuyor. Bunun karşılığını da halkımızın bize gösterdiği destek ve duyduğu güven ile alıyoruz. Sürekli alandayız, hemşerilerimizle birlikteyiz. Atakumlu hemşerilerimiz emin olsun ki, bugüne kadar yaptıklarımız, yapacaklarımızın da teminatıdır. Bizim, Atakum’u Türkiye’nin yıldızı yapmak gibi bir hedefimiz var. Biz bu hedefe doğru yürümüyoruz, koşuyoruz” dedi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
aylapalaoglu     2018-03-31 Atakumlular beddua ediyo insanlar topluca yağmur duasına çıkarya bizde öyle yıllar dır huzurumuzu yaşam haklarımızı teslim edenlere birinin bahçesinde içilse namus abi desi kesilir istermisin bahçende eşinin ananın karşısında içip içip fasıl yapanları çalgıla rı sazları mubarek gecede edilen ahlarda dualarda kabul olurmuş ediyoruz hadi yıkılma dı yalvardık müzik ruhsatını iptal edin aksine yenilendi bilmek hakkımız neden acaba himaye etmek polise sorun ağlayıp arayanları denizevler 214 sok
kılıç     2018-03-31 Türkiye nin hangi ilçesinde var özel mülklerine işyerleri sahiplenip bar yapsın olaki yaptı zorbalıkla mülk sagiplerinin yıllar önce kazandığı mahkeme kararını dahi uygu lanmamasının izahı ne olabilir bir binanın hertarafında içikler içip şarkılar söyleyen in sanlarla yaşamayı hiç düşündünüzmü açıkda düğün yapılırya hani işte öyle çalgılar sazlar bunu hangi ziyniyet nasıl kjabul eder veya vatandaşına yaşatır düşündünüz mü şikayetler boş değil denizevler 214 sok 155 sorun kaç kişi ağlayarak arıyo
GALERİLER
Advert