Attığın Zaman Sen Atmadın
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Attığın Zaman Sen Atmadın
02.03.2020 15:16:30

 

Attığın Zaman Sen Atmadın

Kafirlerin inananlara duyduğu bu kine karşı şüphesiz Allah'da bu ümmetin kafirlere karşı kinini misli misli arttırır. Dilerse yeryüzünde imanlı Türk ordusunu kendi eli ve kudret kılıcı yapar böylelikle zalimleri kafirleri yerle bir eder. Körlere göre  savaşan Türk ordusudur Hakikatte ise ardındaki güç Hakkın sonsuz gücüdür. İla nihaye mutlak fail Hazreti Hak dır.

 

Savaşta onları siz öldürmediniz, onları Allah öldürdü; (oku) attığında da sen atmadın, Allah attı; bunu da müminlere kendinden güzel bir lutufta bulunmuş olmak için yaptı. Allah her şeyi işitmekte, her şeyi bilmektedir. (Enfal-17) İşte ''Attığın zaman sen atmadın Allah attı'' ayeti  türk ordusunun ruhu ve gücünün yegane kaynağıdır..Askerimiz o ruha inanır dayanır ve ona güvenir. O ruhla savaşa girer.

 

Zaman göstermiştir ki insanlık ya hakkın düzeni tabi olucak saf tutacak yahutta kendi kurdukları düzenleri uğrunda savaşacak ve saf tutacaktır Hakka karşı her yol ayrımında üç maymunu oynayan münafık ve nifak çevrelerinin yanında birde hain fetö örgütü üyelerinin sevinç çığlıkları bir mutklaka boğazlarında kalacak. Milletine devletimize değerlerimize karşı hezeyan dolu beyanlarıyla kin kusanlar hainlerin ta kendileridir.Bu hainler asla unutulmayacaktır.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert