Avrasya Terminal İşletmelerinden Kamuoyuna Açıklama!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Avrasya Terminal İşletmelerinden Kamuoyuna Açıklama!
13.07.2019 09:09:49

 

Avrasya Terminal İşletmelerinden Kamuoyuna Açıklama!

İstanbul Esenler Otogarı'nın otopark bölümü, alınan kararla 5 yıllığına İSPARK'a devredildi.

Avrasya Terminal İşletmeleri A.Ş. (AVTER) Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Genel Müdürü Haluk Tan, "Yargı önünde hak aramaya devam edeceğiz" dedi.

Avrasya Terminal İşletmeleri A.Ş. ve Uluslararası Anadolu ve Trakya Otobüsçüler Derneği tarafından yapılan basın açıklamasında şu sözlere yer verildi:

11.07.2019 tarihli İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde, Büyük İstanbul Otogarı bünyesinde bulunan sadece otopark işletmesinin ilk bir saati ücretsiz olmak koşulu ile İSPARK İstanbul Otopark İşletmeleri Ticaret A.Ş.’ye devredilmesine ve otopark dışında kalan kısımların işletmesinin yeniden ihale edilmesi için dosyanın ilgili Müdürlüğe iadesine karar verilmiştir. 

Demokratik hukuk devletinin gerekleri doğrultusunda, ülkemizin ilk Yap-İşlet-Devret projelerinden biri olan bu dev tesisi bin bir güçlükle halkımıza kazandıran sektör olarak, verilen karara sonsuz saygı duymaktayız. Ancak, aynı ilkenin gereği ile konu hakkında hukuk mücadelemizin adli yargıda devam ettiğini de önemle belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, meclis iradesine duyduğumuz saygıya karşılık, tarafımızca verilen hukuk mücadelesine de tartışmasız saygı duyulmasını bekliyoruz.

Sektör olarak hak, hukuk ve adalet kavramlarını benimseyen vizyon ve misyonumuzdan ödün vermeden, süreci yakından takip etmek sureti ile idareden kaynaklı yıllardan beri süregelen mağduriyetlerimiz karşısında yargı önünde hak aramaya devam edeceğimizi kamuoyu bilgilerine sunarız.

Avrasya Terminal İşletmeleri Haluk Tan İSPARK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Özgür     2019-07-19 Pislik içinde bir yer! 25 yıldır avter kazandıklarından 1 lira yatırım, bakım, yenileme yapmamış gibi görünüyor. Koskoca dünya kenti dediğimiz İstanbul'un otogarının tamamını bir yayınlasınlar, rezalet, rezalet. Bu mu dünya kenti!
GALERİLER