Advert
AYVACIK BELEDİYESİ TMO ŞUBE AÇILDI
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AYVACIK BELEDİYESİ TMO ŞUBE AÇILDI
21.09.2017 14:39:17

 

AYVACIK BELEDİYESİ TMO ŞUBE AÇILDI

TMO (Toprak Mahsulleri Ofisi) Samsun Şube Müdürü Derya Şahin’er Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur’u makamında ziyaret etti.

TMO tüccarların fındık fiyatlarını düşürmesine engel olmak için üreticilerden fındık alımına başladı.  TMO Samsun Şube Müdürü Derya Şahiner  İlçede üreticilerden fındık alımlarını yapabilecekleri yeri belirlemek için Belediye Başkanı Mustafa Belur ile İstişare yaptılar. İstişare sonucu belirlenen yerleri  gezen Belediye Başkanı Mustafa Belur, Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kızılkan ve TMO Samsun Şube Müdürü Derya Şahiner  İlçenin Orhangazi Mahallesi Kapalı Pazar yeri bölgesinin alımlar için elverişli olduğuna karar kıldılar.  Bugünden itibaren üreticiler TMO’nun resmi internet sitesi üzerinden yada Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri alım merkezi aracılığıyla randevularını alarak, ürünlerini açıklanan fiyattan teslim edebilecekler. TMO’ya  fındık vermek isteyen üreticiler çiftçi kayıt sistemine (ÇKS) kayıtlı olmaları yeterli olacak.

Ayvacık Belediye Başkanımız Mustafa Belur “ TMO, üreticilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına İlçemizde ofis açmıştır. Fındık üreticilerimiz artık çok daha hızlı ve kolay TMO ile iletişime geçecek, işlerini halledebilecek. TMO'nun  İlçemizde bir şubesinin olması bizim için önemlidir.  İlçemizdeki üreticilerimiz adına memnun edici bir durumdur. TMO nun ilçemizde fındık alımı yapmasına vesile olan ve büyük destekleri olan başta Ak Parti İl Başkanımız sn Muharrem Göksel olmak üzere ilçe başkanımız sn kadir kızılkan TMO Müdürümüz sn derya hanıma ve ziraat odası Başkanımız sn Erdal Avcı'ya fındık üreticilerimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum" Dedi.

 

TMO (Toprak Mahsulleri Ofisi) Samsun Şube Müdürü Derya Şahin Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur ayvacık belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert