Bafra Ağız Ve Diş Sağlığı Projesi Onaylandı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bafra Ağız Ve Diş Sağlığı Projesi Onaylandı
11.03.2019 16:18:09

 

Bafra Ağız Ve Diş Sağlığı Projesi Onaylandı

​Bafra’ya kazandırılması için yoğun çaba gösterilen Ağız ve Diş Sağlığı Hastane Projesi onaylandı.

50 ünitli Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi yapım projesi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylandı.

5 katlı 8000 metre karelik kapalı alana sahip olan Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde 50 diş üniti, ameliyathaneler, yataklı servisler, açık ve kapalı otopark bulunacak.

Aynı bina içerisinde 2 istasyonlu 112 merkezide yer alacak.

Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı yaptığı açıklamada; “Bafra İlçemize Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi kazandırma çalışmalarımız sonucunda 50 ünitli Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi yapım projesi Sağlık Bakanlığımız tarafından onaylanmıştır. 5 katlı 8000 metre karelik kapalı alana sahip olan Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde 50 diş üniti, ameliyathaneler, yataklı servisler, açık ve kapalı otopark bulunacaktır. Aynı bina içerisinde 2 istasyonlu 112 merkezide bulunacaktır” ifadelerini kullandı.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ise “İlçemizin ve bölgemizin ihtiyaçlarını karşılayacak olan hastanemizin ilimize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ilgili taleplerimizde bizden ilgi ve alakalarını esirgemeyen Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya, önceki Sağlık Bakanımız Sayın Ahmet Demircan’a ve bakanlık bürokratlarımıza teşekkür ederim.” Dedi.

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş     2019-03-12 bu 2007'den beri diş hastanesinin taşınacağı 3.bina olacak, hanginiz 12 yılda keyfi 3 ev değiştiriyor, eee para sizden çıkmazsa hepimiz değiştiririz...
GALERİLER