Bafra, Millet Kıraathanesini Çok Sevdi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bafra, Millet Kıraathanesini Çok Sevdi
25.03.2019 13:32:32

 

Bafra, Millet Kıraathanesini Çok Sevdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Haziran'da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27'nci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi öncesi vaadi üzerine Samsun genelinde ilk kez Bafra’da hayata geçirilen Millet Kıraathanesine Bafralılardan yoğun ilgi.

Her yaştan vatandaş Bafra Millet Kıraathanesinde, kitap, gazete ve dergi okuyup, sohbet etme imkânı buluyor.

Zengin okuma imkânlarıyla donatılmış bir mekân olarak düzenlenen Bafra Millet Kıraathanesi, bir anlamda anlamını yitirmiş kıraathane kültürünü yeniden hayata geçiriyor Bafra’da.

Huzurlu bir ortamda bir araya gelen Bafralılar sıcak çaylarını içiyor, günlük gazeteleri okuyor, zengin kitap seçeneklerinden yararlanıyor, bilgi paylaşımında bulunuyor vakitlerini faydalı bir şekilde geçiriyorlar.

Başkan Kılıç: “Kıraathanemiz herkese açık.”

Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Kısa süre önce halkımızın hizmetine sunduğumuz Millet Kıraathanemize vatandaşlarımızın gösterdiği ilgi bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Onları huzurlu bir ortamda ağırlamak bizim görevimiz. Bizler de her fırsatta onların arasında olacak, sohbetlerine eşlik edeceğiz. Bafra Millet kıraathanemiz her yaşta herkese açık. Buyursunlar misafirimiz olsunlar.” Dedi.

Millet Kıraathanesi Bafra
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER