Bahri İleri Konuşuyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bahri İleri Konuşuyor
14.04.2020 12:57:48

 

Bahri İleri Konuşuyor

Sevgili dostlar yıllardır köşe yazıyorum, ülkenin dört bir yanında yazılarıma ev sahipliği yapıp sesimi kamuoyuna ulaşmaya vesile olan yirmiden fazla internet sitesine teşekkür ederim, tabi zaman zaman bizzat bana dönüş yayıp beni tebrik eden, bana moral ve motivasyon veren bir çok okurum da oluyor.

Geçende Diyarbakır’da Heci Tahir Zana adında bir büyüğümüz gazeteyi ayıyor ve genel yayın yönetmenine diyor ki, “evladım bu yazarınızı görmeden ölsem gözüm arkada kalır, ben yaşlıyım gazeteye gelemem ama muhakkak sizi bekliyorum.”

Gittik iki ay önce yazdığım yazıyı koltuğuna almış, kendisi bizzat yazıyı bir daha bana okudu, hem de duygulanarak ve bana dedi ki; “evladım Allah senin gibi gayretli, cesaretli düşünce insanları muhafaza etsin” çok az kişi bu hakikatleri yazıyor.

Tahir amca ki, 1980 öncesi Siyasal Bilgileri okumuş, 129 dünya ülkelerini gezmiş, Nelson Mandela’ya misafir olmuş bir adam.

Bu aktif takipçilerimden bir de Diyarbakır Eşraflarında biri olan Bahri İleri adında insanlığın derdi ile dertlenen bir iş adamıdır. Kendisi öyle şuraya buraya yazıp, demeç falan da vermez, ama samimiyetine inandığı yazar çizerleri de takip ettiğini biliyorum. Beni de bu gruptan saydığı için kendisine huzurunuzda teşekkür ediyorum. Diyebilirim tüm yazılarımı analiz düzeyinde okuyor, varsa bir yanlışım telefon açıp uyarıyor, çoğu zaman da beni tebrik ediyor.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert