Bakan demircan’dan canik’e ziyaret
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bakan demircan’dan canik’e ziyaret
31.07.2017 09:06:22

 

Bakan demircan’dan canik’e ziyaret

Sağlık Bakanı ve Samsun Milletvekili Ahmet Demircan Ak Parti Canik İlçe teşkilatına ziyarette bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Genç, “Samsun'umuzda bakanlığın kalması Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın Samsun’a verdiği değeri ortaya koyuyor. İnşallah hükümetimize ve devletimize yakışır bir şekilde Samsun'umuzu hep birlikte geleceğe taşıyacağız.” dedi.

Sağlık Bakanı, Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Ak Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı ile birlikte Ak Parti Canik İlçe teşkilatını ziyaret etti. Ziyarette Bakan Demircan’ı Canik Belediye Başkanı Osman Genç, İlçe Başkanı Ercan Eler, Kadın Kolları Başkanı Gülay Korucu ,Gençlik Kolları Başkanı Serkan Asma ve teşkilat üyeleri karşıladı.

SAĞLIKTA MEMNUNİYETİ EN YUKARI ÇIKARMAYA ÇALIŞACAĞIZ

Ziyarette konuşan Bakan Demircan, “ Bizlere bu görevi, sorumluluğu veren Cumhurbaşkanımıza ve Başbakanımıza teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şehrimizin, ülkemizin ilerlemesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Özellikle alanım olan sağlıkta memnuniyeti en yukarı çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız. Bugün beni burada bu güzel ağırlamanızdan dolayı sayın belediye başkanımıza, ilçe başkanımıza ve tüm Canik teşkilatına teşekkür ediyorum” dedi.

SAMSUN’DA BAKANLIK KALMASI ÖNEMLİ BİR MESAJ

Samsun’un tarihi geçmişi ve parlak geleceği açısından çok önemli bir şehir olduğuna dikkat çeken Başkan Genç,” Samsunumuz tarih boyunca çok önemli bir şehir oldu. Gerek jeopolitik konumu, gerekse siyasi geçmişi Samsunumuzu hep cazip kılmıştır. 3. bin yılın başında görüyoruz ki, Samsun hala bu özelliğini koruyor. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğüne ve partimizin iktidarlığında Samsunumuza üçüncü defa bakanlık verilmesi Samsunumuzun önemini ortaya koyuyor olsa gerek. Bu vesile ile bir kez daha Samsun'umuza bakanlık bırakan Cumhurbaşkanımıza ve Başkanımıza teşekkür ediyorum.

BİRLİKTE SAMSUNUMUZU İLERİ TAŞIYACAĞIZ

Bakan Demircan’ın tecrübeli bir isim olduğuna dikkat çeken Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Sağlık Bakanımız, Samsun milletvekilimiz Ahmet Demircan bey bizim için bir ağabey ve büyük konumundadır. Onun tecrübesinden bugüne kadar hep faydalandık. Yeni Türkiye Yolunda konferanslarımızda sayın bakanımızı ilçemizde ağırladık. Şimdi ise alanında uzman olduğu alanda birikimini sağlıkta harcayacak. İnşallah sayın Bakanımızın tecrübesi, teşkilatlarımızın ve bizlerin de gayretiyle el ele, gönül gönüle Samsun'umuzu 2019’a ve 2023’e hazırlayacağız” dedi.

Ahmet Demircan Osman Genç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert