Bakan gitti olimpiyatlar kaldı yalnız!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bakan gitti olimpiyatlar kaldı yalnız!
25.07.2017 11:54:28

 

Bakan gitti olimpiyatlar kaldı yalnız!

Samsun’da bazı belediye başkanlarının Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ı arayarak “görevden alınmanı protesto etmek için olimpiyatlara katılmıyoruz” dediği doğru mu?

Gençlik ve Spor eski Bakanı Çağatay Kılıç’ın Deaflympics 2017 Samsun Olimpiyatlarının açılışından hemen sonra görevden alınmasının artçı şokları gün yüzüne çıkmaya başladı.

Olimpiyatlara eski Bakan Kılıç ile görüntü vermek için icabet eden Samsun milletvekilleri, bir kısım belediye başkanları ve bir kısım protokol Samsunu bu en önemli etkinliğinde yalnız bırakıyor.

Belediyeler sadece bölgedeki etkinliklere dahil olurken Samsun Milletvekilleri Olimpiyatlara tamamen duyarsız kalmaya başladı.

Bakan Kılıç’ın görevden alınmasıyla hamisiz kalan Samsun Olimpiyatları’na AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş’ın dışında hiçbir milletvekilinin sahip çıkmadığı gözlenirken, bazı belediye başkanlarının eski Bakan Çağatay Kılıç’ı arayarak, görevden alınmasını protesto etmek için olimpiyatların semtine dahi uğramayacaklarını söyledikleri iddiası Samsun kulislerinde konuşuluyor. 

Deaflympics 2017 Samsun Olimpiyatları Fuat Köktaş Çağatay Kılıç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert