Bakanken görmüyordu şimdi duyarlık kasıyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bakanken görmüyordu şimdi duyarlık kasıyor!
31.07.2019 10:07:53

 

Bakanken görmüyordu şimdi duyarlık kasıyor!

Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, memleketi 19 Mayıs Yörükler’deki antik hamamı instagramda paylaşarak, “Bizans dönemi diyen de var, Bizans öncesi diyen de. Ne bir belge var önünde, ne de bir kitabe. OMÜ Tarih Bölümü mü olur, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü mü olur, birilerinin dikkatini çekmeli artık. Restore edilip Antik Hamam Cafe gibi bir konseptle turizme kazandırılsa hiç fena olmaz, haydi bakalım” diye yazdı.

Suat Kılıç 2002 yılından 2014 yılındaki seçimlere kadar Samsun milletvekilliği, bakanlık ve AK Parti’de çeşitli görevler yaptı.

Bugüne kadar tarihi hassasiyetini ihtiva eden hiçbir beyanını, açıklamasını görmedik duymadık.

Görevlerinden ayrılınca ve iş memleketi 19 Mayıs hassasiyeti olunca duyarlık kasmaya başladı.

SAMSUN’DA TARİHE KİMSE SAHİP ÇIKMIYOR

Samsun’da en son Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi olarak kullanılan Hamidiye Canik Gureba hastanesi perişan vaziyette. Kılıç’tan belirli günler ve haftalar takvimine bakarak doğum ve vefat günlerinde paylaşımlar yapmaktan geri durmadığı tarihi şahsiyetlerden birisi olan Sultan 2. Abdülhamit’in Samsun’daki hastanesi için makamında otururken bir şeyler yapmasını çok bekledik.

Şimdi perişan vaziyette olan bu binaya hayatiyet kazandırsaydı, bugünkü duyarlılığının bir manası olurdu.

http://www.akasyam.com/samsunda-tarihe-kimse-sahip-cikmiyor-169272/

Suat Kılıç 19 Mayıs Yörükler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vedat     0000-00-00 Bu fetocuya neden işlem yapılmadı 2013 te milli eğitim müsteşarlığına atanacak bu günkü müsteşara Tayyip bey seni müsteşarlığa atayacakmis fetullah hoca slm söyledi kesinlikle kabul etmesin yoksa onu aleme rezil ederiz diyerek feto bin talimatını müsteşara ileten başkandır bu şahıs neden buna işlem yapmaz devleti Ali'ye
Ali ihsan     0000-00-00 Turizm il müdürü gidip incelemiş dün. Sağolsun sayın bakan dile getirdi.
vatandaş     2019-07-31 adam bakanken eleştirmezsiniz, düşünce bir tekme de siz basarsınız...size de bu yakışır.aynısı suat kılıç için de geçerli :) spor bakanıyken keşke kültür ve turizm bakanıyla kanka olsaydı :)
Ali Ihsan     0000-00-00 Ne oldu ne dediniz var 19 Mayıs ilçesiyle ve Suat kılıç'la kendi kişisel problemlerinizi farklı şekilde yansıtmaya çalışmayın. Şu samsun a kısa süreli bakanlığı döneminde hiç yapılmayan yatırımları yaptı. 19 mayis a da yaptı bafra ya da yaptı çarşambaya da yaptı samsuna da yaptı. Turkiyenin 81 iline de yaptı. Helal olsun Sana Suat kılıç.
GALERİLER