Bana çelişkini söyle sana kim olduğunu söyleyeyim!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bana çelişkini söyle sana kim olduğunu söyleyeyim!
23.08.2017 11:55:21

 

Bana çelişkini söyle sana kim olduğunu söyleyeyim!

Meral Akşener’in FETÖ’cü olduğunu ve MHP’ye zarar vermeye çalıştığını Koray Aydın’dan öğrenmiştik. Sonra şu oldu: Koray Aydın, Meral Akşener’e Fetullah Gülen tarafından kurdurulan partiye katıldığını açıkladı; yetmedi, “Teşkilatlanmayı ben yapacağım” dedi.

CHP eskiden Fetullahçılar için “F Tipi” derdi. Sonra şu oldu: “F Tipi” dedikleri, “örgüt” dedikleri birden “Cemaat” oldu. Emin Çölaşan’dan tut Faruk Loğoğlu’na, Mustafa Akaydın’a kadar hepsi “Cemaat” demeye başladı; yetmedi, “Bunların silahları mı var” diye savunmaya geçtiler.

Ergenekon ve Balyoz, Fetullah Gülen kumpasıydı; çadırlar kurup isyan ediyorlardı. Sonra şu oldu: Aynı Fetullah Gülen’in 17/25 Aralık’ta tertiplediği vatana ihanete “Rüşvet ve yolsuzluk operasyonu” dediler; yetmedi sözlüğünü yaptılar.

“Zaman Gazetesi’nin milyonluk tirajı yalan” diyorlardı; “Zaman kapansın” diye dava açıyorlardı. Sonra şu oldu: Zaman Gazetesi kapatılınca CHP’li milletvekilleri TOMA’ların üzerine çıkıp “Özgür basına darbe” diye yaygara yaptılar; yetmedi yabancı gazetelere Türkiye’ye iftira içeren demeçler vererek bütün ülkeyi karaladılar.

“Darbe olsa tankların önüne ilk ben çıkarım” diyorlardı. Sonra şu oldu: Tankları görünce Bakırköy’de belediye başkanının evine kaçtılar, ATM’lerden para çekip, salâ okuyanlara saldırdılar. Yetmedi, FETÖ’nün tanklarını alkışladılar.

“Teröre karşıyız” diyorlardı. Sonra şu oldu: Bebek katili PKK’lıları destekleyen akademisyenlerle bir oldular; teröre alan açan metinler yazıp devlete “terörist” dediler.

Müslümanlar’a saldırıp, “İran’a gidin” diyorlardı. Sonra şu oldu: Hepsi gazetelerinde, parti binalarında, aktivitelerinde İran’la kol kola girdiler. Yetmedi, İran’la bir olup Türkiye’ye saldırdılar.

Sabaha kadar sayılacak derecede çok ve korkunç boyutlarda büyük çelişkileri var. Çünkü yürüdükleri yol; Erdoğan’dan nefret etmek, Erdoğan’dan intikam almak, Erdoğan’a zarar vermek... Türkiye ile ilgili bir hayalleri, planları, umutları yok. Dayandıkları, iyiyi kötüyü ayırdıkları sabit bir terazileri yok. Hayırlıyı hayırsızı ölçtükleri bir cetvelleri yok. Varsa yoksa nefret ve intikam. Bütün bunları sadece şu soruyu sorma hakkı için yazdım: Peki senin sabitin var mı?

Bugün Zilhicce başladı. Allah tutacağınız oruçları kabul etsin...

Erem Şentürk / Diriliş Postası

CHP Fetullah Gülen Meral Akşener Koray Aydın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert