Advert
Başkan Genç, Önce Dinliyor, Sonra İnceliyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Başkan Genç, Önce Dinliyor, Sonra İnceliyor
19.07.2017 08:20:41

 

Başkan Genç, Önce Dinliyor, Sonra İnceliyor

Hızlı ve etkin çözüm için her hafta Salı günü Halk Günü’nde vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Canik Belediye Başkanı Osman Genç, daha sonra bu taleplerin yerine getirilip getirilmediğini yerinde gezerek kontrol ediyor.

Başkan Genç, önce Salı günleri Halk Günü'nde vatandaşların sorunlarını, istek ve taleplerini dinliyor, ardından ilgili birimlere aktarılan taleplerin verilen süre içerisinde yerine getirilip getirilmediğini yerinde gezerek kontrol ediyor. Belediye binasında Salı günleri gerçekleştirilen ve Başkan Yardımcıları ile Birim Müdürlerinin de yer aldığı Halk Günü'nde vatandaşlar sorunlarını bire bir görüştükleri Başkan Genç'e anlatıyor. Vatandaşları dinleyen Başkan Genç ise, vatandaşların taleplerini ilgili birim müdürlerine yöneltiyor. Daha sonra ise, vatandaşların çözülmesini istedikleri sorunların çözülüp çözülmediğini kontrol etmek amacıyla yerinde tespit yapıyor.

ÇÖZÜM ODAKLI BELEDİYE

Çözüm odaklı bir belediyecilik anlayışına sahip olduklarını ifade eden Başkan Genç, "Vatandaşlarımızın problemlerini çözmek demek, mutlu şehir demektir. Bizlere gelen her bir talebi ve öneriyi dikkate alıyoruz. Halk Gününde de normal zamanlarda biraraya gelme, görüşme imkanımız olmayan vatandaşlarımızla bire bir görüşüyoruz ve onları dinliyoruz. Ancak bizim amacımız sadece dinlemek değil, sorunlara çözüm üretmektir. Bu nedenle gelen her bir talebi vatandaşlarımızın yanında ilgili birime aktarıyoruz. Daha sonra ise bu işlerin yerine getirilip getirilmediğini kontrol ediyoruz" dedi.

Halk Günü Osman Genç Canik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert