Başkan Kılıç: Her Zaman Onların Yanı başlarında Olacağız
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Başkan Kılıç: Her Zaman Onların Yanı başlarında Olacağız
20.02.2019 10:43:10

 

Başkan Kılıç: Her Zaman Onların Yanı başlarında Olacağız

Örf, adet ve geleneklere bağlılığı ve Sosyal belediyecilik anlayışı gereği toplumun tüm kesimleriyle her fırsatta bir araya gelen Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, 75.Yıl Bafra Huzurevi'ni ziyaret etti.

Duygusal anların yaşandığı ziyarette huzurevinde kalan yaşlı ve bakıma muhtaç kişilerle tek tek ilgilenen Başkan Kılıç, "Türk gelenek ve göreneklerimizde yaşlılarımıza her zaman toplum içerisinde saygı göstermemiz gerekiyor. Onların yalnız olmadığını göstermek amacıyla huzurevini ziyaret ederek yanlarında olduğumuzu bilmelerini istedik" dedi.

Bafra Belediyesi olarak başta engelli ve yaşlılarla ilgili hayata geçirdikleri hizmetlerle pozitif ayrımcılık yaptıklarını belirten Başkan Kılıç, "Modern Bafra’yı oluşturmak istiyorsak geleneklerimize sık sıkı sarılmalı ve toplumun tüm kesimleriyle el ele vermemiz gerekiyor.” Dedi.

Bakıma muhtaç yaşlıların korunması adına yerel yönetim olarak hizmetten kaçınmadıklarını da aktaran Başkan Kılıç, yaşlıların istek ve arzularını yerine getirmek için çalışmalarına aksatmadan devam edeceklerini ifade etti.

75.Yıl Bafra Huzurevi Hamit Kılıç Bafra Belediye Başkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert