Başkan Kılıç Sürekli Sahada
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Başkan Kılıç Sürekli Sahada
30.07.2020 12:50:38

 

Başkan Kılıç Sürekli Sahada

Ulaşımda konfor ve kaliteyi artırmak adına şehrin muhtelif noktalarında asfalt serim, bakım ve onarım çalışmalarına devam eden Bafra Belediyesi’nde Başkan Kılıç sahada yer alarak inceleme ve istişarelerini sürdürüyor.

Başkan Kılıç, çalışmaları Mahalle Muhtarları ile birlikte inceleyen ve değerlendirerek istişareler gerçekleştiriyor.

 

Şehir merkezinde Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Gültekin Sözen ile birlikte yürütülen asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Kılıç, Altınyaprak Mahallesinde de muhtar Gökhan Özay ile birlikte planlanan çalışmalılarla ilgili alanda bilgi aldı.

 Başkan Kılıç’a Belediye Başkan Yardımcısı Şaban Hüryaşar ve Fen İşleri Müdürü Gökhan Ünal’da eşlik etti.

 

Bafra Belediyesi önümüzdeki süreç içerisinde Şehir merkezinde 20 Bin ton sıcak asfalt kaplaması,15 Bin m2 kaldırım çalışması, Kırsal Mahallelerde ise 70 Km sathi kaplama,150 km serme-sıkıştırma,3 km beton yol çalışması gerçekleştirmeyi planlıyor.

Söz konusu çalışmaların bir kısmı tamamlanmış olmakla birlikte, belirlenen program dâhilindeki çalışmalar ise yoğun şekilde devam ediyor.

 

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç: "Dış mahallerimizde olduğu gibi merkez mahallelerimizde de çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizce sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyerek, mahalle muhtarlarımızla yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili istişareler gerçekleştiriyoruz. Mahallelerimizde, yediden yetmişe vatandaşlarımızı selamlıyor, taleplerini dinliyoruz. Mahallemizin eksiklerini gidermek için notlarımızı alıyoruz. Güleryüzlerini bizlerden esirgemeyen vatandaşlarımıza teşekkür ediyor; sağlık, mutluluk ve afiyetler diliyorum.” dedi.

 

Başkan Kılıç Bafra Belediyesi Hamit Kılıç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER