Başkan Kılıç'tan Sıfır Atık Projesine Destek
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Başkan Kılıç'tan Sıfır Atık Projesine Destek
17.01.2019 09:17:34

 

Başkan Kılıç'tan Sıfır Atık Projesine Destek

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Kadın Emek Pazarında, Kadın Emekçilerine destek ve Sıfır Atık Projesine dikkat çekmek amacıyla Karton Çanta dağıtımı yaptı.

Bafra Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yürütülen sıfır atık projesine verdiği desteği her geçen gün hayata geçirdiği uygulamalarla desteklemeye devam ediyor.

”Dönüşüm Seninle Başlar” sloganıyla hazırlanan kutuları başta belediye hizmet binası olmak üzere şehir genelinde birçok noktaya yerleştiren Bafra Belediyesi, şimdi de hazırlanan karton çantaları ilçenin belirli noktalarında dağıtımına başlandı.

Başkan Kılıç, ilçede Çarşamba günleri hazırladıkları el emeği ürünleri satarak ek gelir elde eden bayanların bulunduğu kadın emek pazarını ziyaret ederek, kendilerine üzerinde emek pazarının logosunun bulunduğu karton çanta hediye etti.

Kadın emek pazarına yönelik ziyaret programına, Başkan Kılıç’ın eşi Asuman Kılıç, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Kurt, Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz, Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, Ak Parti Kadın Meclis üyeleri Sebahat Kurt ve İnci Varış, belediye birim müdürleri de katıldı.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konuyla ilgili olarak gerçekleştirdiği açıklamada Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca başlatılan Sıfır Atık Projesi’ne Bafra Belediyesi olarak azami destek verme gayretindeyiz. Bu manada bu gün Kadın Emek Pazarımızda, emekçi bayan kardeşlerimize kendi pazarlarının logosunun bulunduğu karton çanta dağıttık. Yarın ise pazaryerlerimizde vatandaşlarımıza bez el çantaları dağıtacağız.” Dedi.

Başkan Kılıç’ın karton çanta jesti karşısında oldukça mutlu olan Kadın Emek Pazarı sakinleri ise, Başkan Kılıç’a teşekkür ederek; sıfır atık projesine destek olma sözü verdiler.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç Sıfır Atık Projesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER