Başkan Kul: Hedefimiz Geleceğimiz Olsun
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Başkan Kul: Hedefimiz Geleceğimiz Olsun
31.07.2017 11:52:19

 

Başkan Kul: Hedefimiz Geleceğimiz Olsun

Termespor yönetim kurulu toplantısında Terme Belediye Başkanı Şenol Kul'u ağırladı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Miliç tesislerinde yapılan toplantıda konuşan Kul, “Hedefimiz; geleceğimiz ve gençliğimiz olsun, Asıl kalıcı olan geleceğimize yatırımdır” dedi.

Termespor yönetim kurulu toplantısı Samsun Büyükşehir Belediyesi Miliç tesislerindeki Terme evinde yapıldı. Toplantıya Termespor Kulüp başkanı Hüseyin Kambur, 2.Başkan Müslüm Çamuroğlu ve kulüp yönetim kurulu üyeleri katıldı.

KAMBUR’DAN BAŞKAN KUL’A TEŞEKKÜR

Termespor kulüp başkanı Hüseyin Kambur burada yaptığı açılış konuşmasında, “4 senedir yaptığım başkanlığım boyunca Belediye Başkanımız Şenol Kul'un destek ve katkılarıyla Termespor'umuzun marka değerini artırdık. Bu zamana kadar yapmış olduğu fedakarlıklarından dolayı kendisine şahsım ve kulübüm adına teşekkür ediyorum. Yeni sezon için yönetim kurulu olarak hedefimiz şampiyonluktur. Yeni ve güçlü bir ekibimiz var Belediye başkanımızın katkılarıyla bu sezon hedefimize ulaşacağız, dedi.

FARKLI TERMESPOR OLACAK

2. Başkan Müslüm Çamuroğlu Belediye Başkanı Şenol Kul’a teşekkür ederek “Bu akşam biz Termespor ailesini onurlandırdığınız için kulübüm ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Yönetim kurulumuz ile birlikte farklı bir Termespor'u ortaya koymanın planını yaptık. Termespor'u Terme insanıyla bütünleştirecek hamleler atmayı düşünüyoruz ve sonuçta şampiyon olarak sezon sonu tesislerimize kavuşmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

BAŞARILI OLACAĞIMIZA İNANCIM TAM

Termespor olağan toplantısına katılarak burada bir konuşma yapan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul yeni oluşan yönetim kurulunu tebrik etti. Farklı iş alanlarında bulunan sektöründe başarılı kişilerin Termespor yönetiminde yer aldığını dile getiren Kul, “Hedef, her zaman köklü takımların enerjisini ortaya koymasında araçtır. Göreve geldiğinden beri, öz veri ile çalışan Hüseyin Kambur 4 senedir görevini layıkıyla yerine getirmiş bir başkan olmuştur. Lakin, başarı ve başarısızlıklar gelip geçici ve her sene yenilenen bir eylemdir. Asıl olan kalıcı ve geleceğimize yatırımdır. Hedefimiz; geleceğimiz ve gençliğimiz olsun. Tesisleşme ve altyapı hamlesi önceliklerimizin arasında birinci olsun. Bu yönetim ile çok başarılı olacağımıza inancım tamdır” diye konuştu.

 

​Termespor Şenol Kul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert