Başkan Taşçı, Çocukların Geleceğini Planlıyoruz
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Başkan Taşçı, Çocukların Geleceğini Planlıyoruz
05.08.2017 15:24:24

 

Başkan Taşçı, Çocukların Geleceğini Planlıyoruz

Her programında çocukların ilgisine maruz kalan, her çocukla ayrı ayrı ilgilenen ve onlara hediyeler vererek sevgisini gösteren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Yoğun çalışma tempomuz içerisinde bize ilgi gösteren yavrularımızın sevgi ile sarılışları tüm yorgunluğumuzu alıyor” dedi.

Çocuklarla geçirdiği her an yorgunluk attığını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum’un geleceği için mesai kavramı gözetmeksizin gece ve gündüz demeden çalışıyoruz. Geleceğin Atakumunu inşa ederken, bütün planlarımızı çocuklarımızın yarınlarının daha da güzel olması üzerine yapıyoruz. Bugün oturduğumuz makamların, bizlere çocuklardan emanet olduğunu biliyoruz. Çocuklar da onların geleceği adına duyduğumuz heyecanı ve ortaya koyduğumuz enerjiyi fark ediyorlar. Her gittiğimiz yerde özellikle çocukların yakın ilgisine maruz kalmak bizleri daha da mutlu ediyor. Çocuk oyun alanları, sosyal donatılar, etüt merkezleri, kültürel ve sosyal içerikli projeler ve daha nice önemli çalışmamızda, hedef noktamız çocuklardır” şeklinde konuştu.

Kendisinin de iki çocuk babası olduğunu belirten Başkan Taşçı, "Çocukları çok seviyorum. Onlarla birlikteyken bütün yorgunluğumu unutuyor, sıkıntılarımdan kurtuluyorum. Yavrularımız bizim geleceğimizdir. En iyi şekilde yetişmeleri, ailelerine, ülkelerine faydalı birer insan olabilmeleri için elimizden gelen gayreti göstermeliyiz" dedi.

İshak Taşçı Atakum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert