Başkan taşçı: polisimizle gurur duyuyoruz
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Başkan taşçı: polisimizle gurur duyuyoruz
20.12.2016 14:01:08

 

Başkan taşçı: polisimizle gurur duyuyoruz

Atakum İlçe Emniyet Müdürlüğünde gerçekleştirilen belge töreninde konuşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Emniyet ve asayişin sağlanması için canını ortaya koyan polislerimizle gurur duyuyoruz. Her zaman yanlarındayız” diye konuştu.

Samsun Haber - Yeni hizmet binasına taşınan Atakum İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Atakum Kaymakamı Ali Bakoğlu, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, burada görev yapan polislerle kahvaltı yaptı. Atakum İlçe Emniyet Müdürü Hakan Ergüden’in ev sahipliği yaptığı ziyarete İlkadım İlçe Emniyet Müdürü Faruk Demir ile Canik İlçe Emniyet Müdürü Salih Öztürk de katıldı.

‘POLİS BİZİM CANIMIZ..’

Atakum Kaymakamlığında hizmet vermeye başlayan Atakum İlçe Emniyet Müdürlüğü ile yakın temas halinde olduklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Polisimiz bizim gurur kaynağımız. Ülkemizde emniyet ve asayişin sağlanması için canını vermekten kaçınmayan polislerimizle gurur duyuyoruz. Atakum İlçesinde de aynı özveriyle çalışan ilçe emniyet müdürlüğümüze teşekkür ediyoruz. İl genelinde İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz’un, ilçe sorumluluk bölgesinde Atakum İlçe Emniyet Müdürü Hakan Ergüden’e ciddi emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Atakum Belediyesi olarak, her zaman polisimizin yanındayız, destekçisiyiz. Vatan hainlerinin ülkemiz üzerindeki ihanet planları karşısında en büyük güç odaklarımızdan birisi şüphesiz ki emniyet teşkilatımızdır” dedi.

BAŞKAN TAŞÇI’YA TEŞEKKÜR

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya, emniyet güçleriyle olan yakın teması ile birlik ve beraberliğinden dolayı teşekkür eden İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, üzerinde Samsun Emniyet Müdürlüğünün amblemi bulunan bir porselen tabak hediye ederek, “Yerel yönetimler ile emniyet işbirliğinin en güzel örneklerinden birisini Atakum İlçesinde yaşıyoruz. Özellikle de yeni ilçe emniyet müdürlüğü binasının tamamlanmasında verdiği katkılardan dolayı teşkilatım adına Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BAŞARILI POLİSLERE BELGE

Atakum İlçe Emniyet Müdürlüğünde görev yapan ve üstün hizmetlerinden dolayı başarı belgesine layık görülen polislere belgeleri verildi. Polisler, başarı belgelerini Atakum Kaymakamı Ali Bakoğlu, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ile ilçe emniyet müdürlerinden aldı. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı da İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ile Atakum, İlkadım ile Canik İlçe Emniyet Müdürlerine üzerinde Türk Bayrağı bulunan duvar saatleri hediye etti. Başkan Taşçı ayrıca ilçe emniyet müdürlüğünde görev yapan polislere de çeşitli hediyeler takdim etti.

İshak Taşçı Atakum Atakum İlçe Emniyet Müdürlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert