​Başkan Taşçı: Ülkenizde Atakum’un Güzelliklerini Anlatın
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
​Başkan Taşçı: Ülkenizde Atakum’un Güzelliklerini Anlatın
31.07.2017 09:05:08

 

​Başkan Taşçı: Ülkenizde Atakum’un Güzelliklerini Anlatın

Deaflympics 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları boyunca her akşam Atakum İlçesinde buluşan sporcular ve milli takımların yöneticileri ile vedalaşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Ülkenizde, ilçemizin güzelliklerini anlatın. Siz artık bizim turizm tanıtım elçilerimizsiniz” dedi.

Dünya spor kamuoyunun gözünü Samsun’a çeviren ve bu yıl 23’cüsü Samsun’da düzenlenen Deaflympics 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatlarında, sporcu ve teknik heyetlerin tercihi Atakum İlçesi oldu. Her akşam Atakum Belediyesi Yalı Kafe’de buluşan sporcular, bir araya geldikleri Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ile vedalaştılar.

TURİZM CAZİBE MERKEZİ

Atakum İlçesinin, Deaflympics 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatlarına katılan sporcuların buluşma noktası haline geldiğini söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, ilçeye hayranlıklarını dile getiren sporculardan, ülkelerine döndüklerinde, Atakum İlçesinin tanıtımını yapmalarını istedi. Atakum İlçesinin, turizm cazibe merkezi haline gelmesi için ciddi bir çalışma içerisinde olduklarını kaydeden Başkan Taşçı, “Deaflympics 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları, ilçemiz adına önemli bir turizm adımı oldu. Olimpiyatlara katılan sporcular, her akşam Atakum Belediyesi Yalı Kafe başta olmak üzere, ilçemizin tüm güzelliklerini gördü. Atakum İlçesinin turizm cazibe merkezi haline gelmesi için çalışıyoruz. Olimpiyatlar, bu çalışmalarımıza daha da güç kattı” dedi.

SPORCULARIN ‘ATAKUM’ HAYRANLIĞI

Olimpiyatın son akşamında, son kez Yalı Kafe’de buluşan yabancı sporcularla bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, sporculara, “Ülkelerinize döndüğünüzde, Atakum İlçesinin güzelliklerini anlatın. Siz artık bizim turizm tanıtım elçilerimizsiniz” diye konuştu. Sporcular ve milli takımların yöneticileri, olimpiyat süresince Atakum İlçesini bol bol gezme imkanı bulduklarını söyleyerek, Türkiye’de tatil planı yapanlara mutlaka tavsiye edeceklerini belirttiler. Başkan Taşçı ve sporcular bol bol hatıra fotoğrafı çekindiler.

 

Atakum Belediyesi Samsun Deaflympics 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert