Başkan Taşçı’dan Müdürlere Talimat!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Başkan Taşçı’dan Müdürlere Talimat!
18.04.2018 14:29:48

 

Başkan Taşçı’dan Müdürlere Talimat!

​Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, düzenli olarak gerçekleştirdiği müdürler toplantısında, birim müdürlerine projeleri daha da hızlandırmaları talimatı verdi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın Atakum Belediyesi birim müdürleriyle düzenli olarak gerçekleştirdiği toplantıda projeler konuşuldu. Nüfusu 4 yılda yaklaşık 50 bin kişi artan ilçede gerçekleştirilen projelerin, daha da hızlı ilerlemesi talimatı veren Başkan Taşçı, birim müdürlerine “Atakum’un değerine değer katan projeleri daha da hızlı bir şekilde tamamlayacağız. Projeleri hızlandırın” dedi.

SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ

Hedeflerinin, Atakum’u projelerin ve belediyecilik hizmetlerinin en iyisiyle buluşturmak olduğunu belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum Belediyesi olarak nüfusu rekor düzeyde artan bir ilçeyi idare ediyoruz. Hızlı nüfus artışıyla aynı oranda hizmetlerimizin hızını daha da artırmak zorundayız. Bu anlamda tüm birim müdürlerimiz, sürdürdüğü projelerin hızına hız katıyor. ‘Hayalimizdeki Şehir Atakum’ hedefine bir an önce varmak için gece-gündüz demeden, gerekirse uyumadan gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla, hali hazırda devam eden projeleri tamamlayıp, planlama aşamasında olan projelerimizi bir an önce hayata geçireceğiz. Atakum Belediyesi olarak sorumluluğumuz, vatandaşlarımızı hizmetin en iyisiyle, en hızlı şekilde buluşturmak. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz” diye konuştu.

BİRİMLER ARASI İLETİŞİM ÜST SEVİYEDE

Atakum Belediyesinde birimler arası iletişimin üst seviyede olduğunu kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum Belediyesinde tüm birimler çalışmalarını, birbiriyle koordineli olarak sürdürüyor. Birlikten kuvvet doğar anlayışını, belediyecilik faaliyetlerimize yansıtarak, bu koordineli çalışma sonucu yakaladığımız başarıyla, vatandaşlarımızın memnuniyetini sağlıyoruz. Bunun sonucu olarak da vatandaşlarımızın memnuniyetinden aldığımız güçle, yeni projeler üretiyor ve hayata geçiriyoruz. Atakum Belediyesi olarak hizmet alanımız içerisinde yer alan 56 mahallesinin tamamına eşit hizmet parolasıyla gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla 200 bin nüfuslu ilçemizde maksimum memnuniyeti hedefliyoruz. Bu hedefle, Türkiye’nin parlayan yıldızı Atakum’u, hak ettiği hizmet anlayışıyla buluşturmuş oluyoruz” şeklinde konuştu.

 

Atakum Belediyesi İshak Taşçı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2018-04-18 Hızınıza hız katın talimatı verirken kazanılan mahkeme kararınada uyun talimatı veril dimi acaba Mubarek gece allah rızası için gelde bi bak dambır dambır sazlar bahçe mizde henüz demlenme aşaması naralar başlamadı bi yığın insan açıkda içiyo kazan dık mahkemeyi yıklılmadı bari açık bahçelere kapalı diye verilen müzik ruhsatını tek rar yenilediniz nedenki şikayet ettik diyemi ceza hepinize beddua ediyoz mubarek ge cede edilenler kabul olurmuş haklarımızı haram ettik denizevler 214 sok yıkılıyo
GALERİLER
Advert
Advert