Başkan Togar, Dur Durak Bilmiyor, Her Daim Halkın İçinde
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Başkan Togar, Dur Durak Bilmiyor, Her Daim Halkın İçinde
27.08.2018 09:05:51

 

Başkan Togar, Dur Durak Bilmiyor, Her Daim Halkın İçinde

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar vatandaşların hüzünlerini ve sevinçlerini paylaşmaya devam ediyor.

İlçedeki tüm vatandaşları kucaklayan bir yönetim anlayış ile göreve geldiği ilk günden itibaren her daim ilçe halkıyla iç içe, omuz omuza olan başkan Togar bayram sonrasında bir saniye bile boş kalmadı.

Kurban bayramı bayramlaşma programları, esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin yanında Başkan Togar ellinin üzerinde düğün, nişan, sünnet gibi merasimlere katılarak vatandaşların mutluluğunu paylaştı.

Vatandaşlarımızın hüzünlerini ve sevinçlerini paylaşıyoruz

Tekkeköy’ü büyük bir aile olarak gördüğüne değinen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Tekkeköy elli bir bin nüfusu ile kocaman bir ailedir. Bu ailenin bir ferdi olarak bizlerde ilçemizde yaşayan herkesin derdini derdimiz, hüznünü hüznümüz, sevincini sevincimiz gibi görüyoruz” dedi.

 Halkımız ile Paylaşımlarda Bulunuyoruz

Her alanda paylaşmanın önemini vurgulayan Başkan Togar, “İlçemizin değerine değer kattığımız halkımız ile her zaman her yerde birlikte olarak paylaşımlarda bulunuyoruz. Biliyoruz ki sevinçler paylaşınca artar, hüzünlerde paylaşınca azalır. Düğünde, bayramda, nişanda, sünnette, çarşıda pazarda, hastalıkta, vefat durumunda her zaman halkımızın hemen yanı başında oluyoruz. Bu anlayış çerçevesinde ilçemizde yaşayan her ferdin her daim yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Hasan Togar Tekkeköy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert