Başkan Togar: Sanayilerde çalışmalarımız devam ediyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
 Başkan Togar: Sanayilerde çalışmalarımız devam ediyor!
14.12.2018 10:22:15

 

Başkan Togar: Sanayilerde çalışmalarımız devam ediyor!

Önceki dönem Bayındırlık ve İskan Bakanı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir ile Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar 19 Mayıs Sanayi Sitesi Yönetimi ile bir araya geldi.

Sanayi Siteleri İçerisindeki Çalışmalar Bizimle Başladı

Sanayi siteleri içerisinde yıllar sonra ilk defa her alanda kapsamlı çalışmaların yapıldığını vurgulayan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “İlçemiz sınırları içerisinde Samsun ve bölge ekonomisinin kalbinin attığı sanayi siteleri bulunmakta. Burada ulusal ve uluslar arası aranda faaliyet gösteren büyük firmaların yanında yüzlerce işletme var. Samsun ve çevre ilçelerin yanında yakın illerden de binlerce kişi burada istihdam ediliyor. Bu sanayi sitelerimizde yıllardan sonra ilk defa bizimle birlikte kapsamlı çalışmalar yapılmaya başlandı” dedi.

Sanayilerde Farklı Alanlarda Çalışmalar

Sanayilerde altyapı, temizlik, yol, kaldırım ve beton gibi farklı alanlarda çalışmaların sürdüğüne değinen Başkan Togar, “Yıllardır sanayilerimize dokunulmamış. Bir çok konuda buradaki işletmecilerimiz ile istişareler yaptık. Ardından belirlenen konularda hemen çalışmalar başlattık. Özellikle birçok yeri betonla kapladık. Ardından tüm sanayi sitelerimizin her sokağında işletmecilerin gelişi güzel etrafa bıraktıkları çöpleri ve atıkları temizledik. Çevre düzenlemesi, peyzaj ve ağaçlandırma yaparak sanayilerimizde çalışanların nefes alacakları dinlenecekleri alanlar oluşturduk” ifadelerini kullandı.

Demir ve Togar 19 Mayıs Sanayi Sitesi Yönetiminin Taleplerini Dinledi

19 Mayıs Sanayi Sitesi Yönetiminin taleplerini dinleyen Demir ile Togar, yönetim tarafından sanayi hakkında iletilen talepleri not alarak gerekli çalışmaların en kısa sürede yapılacağını söylediler.    

Sanayi Siteleri Hasan Togar Tekkeköy Belediye Başkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER