Başkan Togar, ‘‘Yol Haritamızı Halkımız İle Belirliyoruz’’
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Başkan Togar, ‘‘Yol Haritamızı Halkımız İle Belirliyoruz’’
02.10.2018 14:27:37

 

Başkan Togar, ‘‘Yol Haritamızı Halkımız İle Belirliyoruz’’

Her zaman ilçe halkı ile iç içe olan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Tekkeköy birlikte yönetim anlayışıyla hak ettiği hizmetlerle buluştu. İlçemizin her noktasında, her köşesinde, her mahallesindeki hizmetlerimizin, yaptığımız çalışmaların, gerçekleştirdiğimiz projelerin ve yapmayı planladığımız tüm çalışmaların çıkış noktası temel dayanağı bugün olduğu gibi bugünden sonrada her zaman vatandaşlarımız olacaktır’’ dedi.

Başkan Togar, Her Yeni Haftaya İlçe Halkıyla Bir Araya Gelerek Başlıyor

Her yeni haftaya vatandaşların taleplerini dinleyerek başlayan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Göreve geldiğimiz ilk günden bu zamana kadar her haftanın ilk iş gününe vatandaşlarımız ile bir araya gelerek başlamaya devam ediyoruz. Yeni bir haftaya gücümüzün kaynağı vatandaşlarımız ile birlikte başlamak bizlere daha azimli daha tempolu ve enerjik bir atmosferde çalışma kuvveti veriyor” dedi.

Diyaloglara Önem Veriyoruz

Programlı ve diyaloglar sonrası yapılan çalışmalara dikkat çeken Togar, “Bizler halkından soyutlanmış başı buyruk, programsız ve düzensiz çalışma şekline karşıyız. Her konuda vatandaşlarımız ile birlikte istişareler, görüşmeler, fikir alış verişleri ve ortak akıl çerçevesinde hareket ederek herkes tarafından benimsenen kabul gören hizmetleri ortaya koyuyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar halkımız ile bağımızı hiçbir zaman koparmadık. Hatta bağımız her geçen gün katlanarak arttı. Çünkü halkımız bu zamana kadar belediye ile hiçbir zaman bütünleşememiş. Biz birçok tabuyu yıkarak belediyenin kapılarını vatandaşlarımıza açtık. Halkımızın belediyemizle bütünleşmesi ilçemizde beklenen hizmetlerle buluşmasında en büyük etmen oldu. Bu gün olduğu gibi bugünden sonrada birlik beraberlik içerisinde nice güzel hizmetleri, projeleri vatandaşlarımız ile birlikte hayata geçirip yine birlikte açılışlarını yapıp kullanmayı Rabbim bizlere nasip etsin” ifadelerini kullandı.

 

Hasan Togar Tekkeköy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert