Başkan Tok, Dev Yatırımlar Yaptık
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Başkan Tok, Dev Yatırımlar Yaptık
17.02.2019 13:00:00

 

Başkan Tok, Dev Yatırımlar Yaptık

İlkadım Kent Konseyi 2014-2019 Faaliyet Değerlendirme Toplantısında konuşan Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Kent Konseyimiz 5 yılda sosyal yaşama katkıları ile damga vurdu” dedi.

Derebahçe Sosyal Tesislerinde AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vekili Nihat Soğuk, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman, Muhtarlar, HAK-İŞ Sendikası Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun, Samsun Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ahmet Diril ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlkadım Kent Konseyi Başkanı Bünyamin Kocaoğlu, STK Temsilcileri ve Kent Konseyi Üyeleri katıldı.2014-2019 Faaliyet Değerlendirme Toplantısında 5 yıllık süreçte yapılan çalışmaların yer aldığı video gösterimi yapılırken hem STK Temsilcileri hem de İlkadım Kent Konseyi Üyelerinden Başkan Tok’a teşekkür geldi.

BAŞKAN TOK; “5 YILDA SOSYAL PROJELERLE İNSANA DOKUNAN BAŞARILARA İMZA ATTIK”

İlkadım Kent Konseyi ile gençler, çocuklar, kadınlar ve engelliler gibi toplumun her kesimine hitap eden çalışmaların hayat bulduğunu belirten Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “İlkadım Kent Konseyimiz kuruluşuna uygun birçok etkinliği hayata geçirirken sosyal yaşama ışık tutan bir kuruluş olmuştur. Özellikle kadınlara ve gençler ışık tutacak konferans ve etkinliklerle farkındalık yaratan etkinlikler gerçekleştirmeyi amaçladık. İlkadım Belediyesi olarak mega projeleri hayata geçirirken toplum yaşantımızı geliştirecek çalışmaları da kent konseyimizin projeleri ile uyguladık. 5 yıllık süreç içerisinde bu projeler için caba harcayan Kent Konseyimizin tüm üyelerine teşekkür ederim” dedi. Başkan Tok, “5 yıllık süreç içerisinde bu projeler için caba harcayan Kent Konseyimizin tüm üyelerine teşekkür ederim” dedi. Başkan Tok, Bizler göreve geldiğimiz günden itibaren hiç durmadık sürekli çalıştık. Türkiye’nin en büyük Gençlik Merkezi, Derebahçe Sosyal Tesisleri, Meydanı, Otoparkı, Çocuk Kreşi ile Belediye Yeni Hizmet Binası ve Cami, Selçuklu Mimarisiyle Karadeniz’in en büyük Cami ve Külliyesi, Türk İslam Sanatları Merkezi, İlkadım Koşu Yolu ve Hayat Merkezi, Ihlamur Kafe ve Restoran, 15 Temmuz Millet Yolu ve Şehitler Anıtı, 62 Park ve 12 Spor Kompleksi-12 Halı Saha, Çanakkale Bursa Kültür Gezileri, İstihdam garantili MEMGE Aşçılık Okulu, Taziye Çadırı ve Cenaze Hizmetleri, Düğün Salonu, Otoparkı, kurs ve eğitim sınıfları, cadde dükkanları, Hanımlar Kültür ve Yaşam Merkezi ile Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezi gibi nice dev yatırımları, projeler ve hizmetler yaptık. Allah'a çok şükür, sizlere ne vaat ettiysek, vaatlerimizden daha fazlasını yaptık. Toplumumuzun her kesiminin faydalanacağı projeleri hayata geçirdik.  20 yılda ilçemizde yapılamayan hizmetleri 5 yılda biz yaptık. Fiziki yatırımlar, eğitim, kültür, sanat, spor, sosyal yardımlar, fen işleri, park ve bahçe gibi hizmet ve yatırımlarla toplamda 5 yılda toplam 255 trilyonluk mega yatırımlar ve hizmetler, İlkadım ilçesinin geçmişinden bugününe bakıldığında tarihinin en büyük yatırımları ve hizmetleri arasında yer alıyor.” Şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

İlkadım Kent Konseyi Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER