Başkan Zihni Şahin: Samsun'u dünya tanıyacak!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Başkan Zihni Şahin: Samsun'u dünya tanıyacak!
05.12.2018 12:49:25

 

Başkan Zihni Şahin: Samsun'u dünya tanıyacak!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "19 Mayıs'ın 100'üncü yılında gerçekleştirilecek etkinlikler ile Samsun'u tüm dünya tanıyacak" dedi

Samsun Kültür ve Sanat Platformu Derneği yöneticileri, Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin ile kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Zihni Şahin, dernet yöneticilerine, 19 Mayıs'ın 100'üncü yıl kutlamaları ve etkinlikleri ile ilgili bilgi vererek, "Samsun'u dünya tanıyacak" dedi.

Başkan Zihni Şahin, Samsun Kültür ve Sanat Platformu Derneği yöneticileri ile Sevgi Kafe'de düzenlenen kahvaltı programında buluştu. Zihni Şahin, Dernek Başkanı Prof. Dr. Metin Eker ve yöneticilere 19 Mayıs'ın 100'üncü yılında Samsun'da düzenlenecek etkinlikler hakkında bilgi verdi.

100'ÜNCÜ YILA BÜYÜK KUTLAMA

Sözlerine, "Samsun sevdasını taşıyan insanlarla bir arada olmak beni çok mutlu ediyor" diyerek başlayan Başkan Zihni Şahin, "Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşuna giden yolda ilk adımın atıldığı kentimizde 19 Mayıs'ın 100'üncü yılı için çok önemli projeler hazırlıyoruz. Düzenlenecek geniş kapsamlı etkinlikler ve kutlama programları ile Samsun'u dünyaya duyuracağız. Bu çalışmaları yaparken sizlerle birlikte olursak çok daha güzel işlere imza atarız" dedi.

SANAT VE KÜLTÜRE DAİMA DESTEK

Dernek yöneticilerinden kutlamalar ile ilgili fikir ve görüşlerini paylaşmalarını isteyen Başkan Zihni Şahin, "Sanat adına, kültür adına atılan her adıma destek olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda 19 Mayıs'ın 100'üncü yılında Samsun'un tanıtımı adına yapılacak her çalışmaya da destek olacağız. Herkesin bir önerisi olacaktır. Aklınıza gelen her türlü fikri bizimle paylaşın" diye konuştu.

DERNEK YÖNETİCİLERİNDEN ÖVGÜ

Dernek yöneticileri de, Başkan Zihni Şahin'i 19 Mayıs'ın 100'üncü yılı için hazırladığı ve programladığı etkinlik ve kutlama programları için kutlayarak, "Sizlerin bu çabası her türlü takdirin üzerinde. Bizler de 19 Mayıs'ın, kurtuluşun ve kuruluşun şehri Samsun'a yakışır etkinlikler için elimizden gelen desteği sizlere vermeye hazırız" dediler.

 

 

​Samsun Kültür ve Sanat Platformu Derneği Zihni Şahin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER