Bem-bir-sen 23. Yılını samsun'da gazetecilerle kutladı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bem-bir-sen 23. Yılını samsun'da gazetecilerle kutladı
13.01.2017 14:43:39

 

Bem-bir-sen 23. Yılını samsun'da gazetecilerle kutladı

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası - BEM-BİR-SEN Samsun Şubesi’nin 23. kuruluş yıldönü Ihlamur Kafe’de düzenlenen programla kutlandı.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Samsun Şubesi tarafından, sendikanın 23. kuruluş yıldönümü ve 10 ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Ihmalur Kafe'de bir program düzenlendi. 

Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay,  Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever, Ordu Şube Başkanı Rahmi Çakar, Giresun Şube Başkanı Coşkun Musaoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri, temsilcileri ve Samsun'da görev yapan basın mensuplarının katıldığı programda günün anlamına ilişkin pasta kesimi yapıldı, gazetecilere hediye takdim edildi.

Programın da konuşma yapan Bem-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever, "Bem-Bir-Sen'in 23. kuruluş yılıdönümü ve basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlamak adına burada toplanmış bulunmaktayız. Bu anlamlı günde bizleri yalnız bırakmayan Genel Başkanımıza, Şube Başkanlarımıza, yönetim kurulu üyelerimize ve değerli gazeteci arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Sesimizin kamuoyuna duyurulmasında büyük emekleri olan gazeteci dostlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

Bir dizi ziyaretler ve programlar gerçekleştirmek üzere Samsun'a geldiklerini belirten Genel Başkan Mürsel Turbay, "Toplantımızı Samsun'umuzun sıcak misafirperverliğinde yapmanın gururu içindeyiz. Toplantımızın ana teması sendikamızın 23. kuruluş yıldönümü yani çeyrek asıra yaklaşan mücadeleyi bugün burada Samsun bölgemizde değerli arkadaşlarımız ile biraraya gelerek kutlamaktayız. Bu mutlu günümüz de değerli gazeteci arkadaşlarımız da bizleri yalnız bırakmadı. Bizler 7 yıldır kuruluş yıldönümüz 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününe denk geldiği için programlarımıza gazeteci dostlarımızı da davet ediyor, onlarla sohbet etme imkanı buluyoruz. Gazeteciler 15 Temmuz gecesi FETÖ tarafından kalkışılan hain darbe girişiminde de büyük bir fedekarlık ve özveri ile çalıştılar. Halkımıza, vatan ve millet aşkıyla doğru ve objektif haberi ulaştırdılar. Onları bu gayretli çalışmalarından ötürü bir kez daha tebrik ediyorum.

15 Temmuz darbe girişimininde amaçlarına ulaşamayan hainler hala oyunlarına devam ediyor. 

Ülkemizin hiç bir yerini ayırt etmeden, nerede fırsat buldukça terör olayları ile milletimizin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışıyorlar. Ülkemizi kaosa sürüklemeye yönelik yapılan bu hainlerin planları güzel ülkemizi Suriye ve Irak'a dönüştürmektir. 

Batı da ülkemizi itibarsızlaştırmak için ellerinden geleni yaptığını görmekteyiz. Buna inat bizler her zaman bir ve beraber olmalı inadına kardeşlik demeliyiz. " diye konuştu.

Konuşmaların ardından gazeteciler ile birlikte Akasyam Haber.com Genel Yayın Yönetmeni Recep Yazgan’a ödül verildi.

(Bem-Bir-Sen Samsun Mürsel Turbay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert