BEM-BİR-SEN Samsun Şubesi Havza İstişare Toplantısı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
BEM-BİR-SEN Samsun Şubesi Havza İstişare Toplantısı
15.02.2020 10:18:50

 

BEM-BİR-SEN Samsun Şubesi Havza İstişare Toplantısı

BEM-BİR-SEN Samsun Şubesi tarafından Havza’da üyelerine yönelik istişare toplantısı düzenledi.

ÜYELERİMİZE HUKUK DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERİYORUZ!

 

Toplantıda Havza Belediyesi Bem Bir Sen İşyeri Temsilcisi değişikliği gerçekleştirildi.

Havza Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantının ilk bölümüne kısa süre sonra emekliye ayrılacak olan Bem-Bir-Sen Havza Belediyesi İşyeri Temsilcisi Ömer Faruk Çörekçioğlu görevi Hüdai Baltacıya devretti.

Toplantıya katılan Havza Belediye Başkanı Sebhattin Özdemir her zaman çalışanların yanında olduğunu ifade ederek; “Belediye olarak sendikal faaliyetleri önemsiyor ve destekliyoruz. Sizlerin çalışma koşullarına sağlayacağımız katkının halkımıza hizmet olarak döneceği bilinci ile hareket etmekteyiz. Sayın Halkla İlişkiler Müdürümüz Ömer Faruk Çöerkçioğlu’na bunca yıl sendika ile olan iyi ilişkilerimizde göstermiş olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ediyor, İşyeri Temsilcisi olarak belirlediğiniz Hüdayi Baltacı kardeşimize de görevinde başarılar diliyorum.” Dedi.

 

Bem-Bir-Sen Havza Belediyesi İşyeri Temsilcisi Ömer Faruk Çörekçioğlu ise 14 yıldır sendikada görev aldığını belirterek; “Hakkınızı helal edin. Bizler her ne kadar emekli olsak ta yine sizler ile birlikte olacağız. Yapılan görüşmeler neticesinde herkesin rızası ile görevi Hüdai kardeşimize devrediyorum.” Dedi.

 

Bem-Bir-Sen Havza Belediyesi İşyeri Temsilcisi olarak belirlenen Hüdai Baltacı ise kendisine duyulan güvene layık olmak için çalışacağını belirtti.

Konuşmaların ardından Bem-Bir-Sen Havza Belediyesi İşyeri Temsilcisi Ömer Faruk Çörekçioğlu’na Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli  tarafından hizmetlerinden ötürü plaket takdim edildi.

 

Havza Belediye Başkanı Özdemir’in toplantıdan ayrılmasının ardından başlayan toplantının ikinci bölümünde konuşan Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli sendikal faaliyetler hakkında sendika üyelerine bilgiler vererek; “Öncelikle Ömer Faruk Çörekçioğlu’na sendikamıza hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Yeni göreve seçilen arkadaşımıza da başarılar dilerim. Bu yıl sendika olarak Ramazan ayında iftar yemeği vermek yerine sizler adına ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere gıda yardım paketleri yaptıracağız. Yine sendika olarak anlaşmalı olduğumuz bir hukuk bürosu avukatları sizlere gerek iş gerekse adli konularda danışmalık hizmeti verecek. Ayrıca sendika üyesi olarak sizleri ücretsiz olarak 10 bin lralık hayat sigortası, 15 bin liralık ferdi kaza sigortası yaptırmakta. Bem-Bir-Sen olarak tüm üyelerimizin yanındayız. Bunlara ilave olarak sözleşmeli kardeşlerimizin kadroya alınması içinde mücadelemiz devam etmekte. Konu ile ilgili dosyamızı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sunduk.” Dedi.

Konuşmanın ardından sendika üyelerinin talep, görüş ve önerileri dinlendi.

 

Toplantıya Havza Belediyesi, Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Şube Müdürlüğü, SASKİ Şube Müdürlüğü ve İtfaiye Amirliği işyeri temsilcileri ile sendika üyeleri katıldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER