BİLNET Okulları Samsun Kampüsü’nde veli akademisi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
BİLNET Okulları Samsun Kampüsü’nde veli akademisi
01.09.2018 12:29:37

 

BİLNET Okulları Samsun Kampüsü’nde veli akademisi

Bilnet Okulları Samsun Kampüsü, yeni eğitim-öğretim yılına hızlı bir giriş yaptı ve 8. sınıflar için MEB  projesi kapsamında, Müfredat temelli Etüt destekli Bireysel öğretim modeli velilere aktarıldı. Katılımın yoğun olduğu toplantıda, Bilnet Okulları Samsun Kampüsü Okul Müdürü Ünal Durmuş yeni projesinin  LGS alanında çok ses getireceğini dile getirdi. Özellikle 8. sınıf öğrencileri için çok faydalı olacağı düşünülen  projenin Müfredat temelli Etüt destekli Bireysel öğretim (MEB ) modelini temel alarak oluşturulduğundan bahsetti. Okul müdürü sayın Durmuş; yeni eğitim öğretim döneminde ilki yapılan LGS veli akademi programının  düzenli olarak yapılacağını ve  velilerin  stresini ve endişelerini yenmek adına bu sınav sürecini beraber aşacaklarını dile getirdi. 

BİLFEN şirketler gurubunun  eğitim alanındaki 30 yıllık tecrübesini yanına alan Bilnet Okulları, LGS’de öğrenciyi sınava hazırlama konusunda her biri alanında uzman öğretmen kadrosu, hafta içi ve hafta sonu etüt programları, sınava hazırlık akademi çalışmaları, haftalık LGS deneme sınavları, öğrenciye özel çözüm odaklı rehberlik desteği ve tecrübeli idari kadrosu  ile Samsun’da yeni bir eğitim öğretim modeli tasarlandığı anlatıldı. İnteraktif katılımın yoğun olduğu toplantıda, velilerin LGS’ye bakış açıları, çocuklarının beslenmesinden ve uyku düzenlerinden akademik çalışmalara kadar adım adım nasıl bir yol izlenmesi gerektiği anlatıldı. 

Ayrıca BİLNET Okulları Samsun Kampüsü, 8. Sınıf öğrencilerine özel, bireysel kabul sınavları sonucunda öğrencilerine %100 e varan eğitim bursu imkanı da sunmaktadır.

​Bilnet Okulları Samsun Kampüsü MEB
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert