Bir Babanın Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’a isyanı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bir Babanın Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’a isyanı!
08.12.2018 09:16:07

 

Bir Babanın Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’a isyanı!

​Terme Belediye Başkanı Şenol Kul hakkında sosyal medyada bir babanın yaptığı paylaşım okuyanları hayrete düşürüyor.

Termeli Aydın Ekiz, oğlunun Jandarma astsubayıyken Terme Belediyesine geçişi için Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ile görüştüklerini, Şenol Kul’dan onay aldıktan sonra oğlu İskender Ekiz’in astsubaylıktan istifa ettiğini yazdıktan sonra şöyle devam ediyor;

“Benim oğlum olan İskender EKİZ jandarmada astsubaylık yaparken, 2018 Şubat ayında Terme Belediye Başkanı Şenol KUL ile görüşerek belediyeye geçiş yapmak istediğini söyledik.

O tarihten Nisan ayına kadar kanuni prosedürü araştıran Şenol KUL herhangi bir problem olmadığını söyleyerek gerekli resmi işler için ilgili müdürüne bizi gönderdi ve benim oğlum istifa etti.

BİZİ 8 AY BEKLETTİ

Terme Belediyesi olarak güvenlik soruşturmasını dahi yaptı. Hatta Samsun valiliğine personel alımıyla alakalı resmi yazı yazdığını ve gelen cevapta memurların 6 aylık bekleme süresi olduğunu söyleyerek toplamda bizi 8 ay bekletti.

Üstelik bu bekleme tarihinde süreçle alakalı görüşmeye gittiğimizde bize uzman, astsubay olan çoğu kişinin bu işle alakalı başkana gittiğini, hepsini kapıdan geri gönderdiğini sadece İskender için değerlendirme yaptığını söyledi.

BİR İNSANIN EKMEĞİYLE OYNADI

O tarihten sonra başkan her seferinde oyalamaya başladı. Çocuğumu işinden ettikten sonra ben alamam, söz vermedim diyerek 2 gün önce makamında küfür etti ve konuyu kapattı. Hani şimdilerde paylaştığı sözde samimiyet, sözde insanlık nerede? Ben evladımı ne zorluklarla yetiştirip meslek sahibi yaptım. Allahtan da mı korkun yok? Bir insanın ekmeğiyle oynamak bu kadar mı kolay?

Madem yapmayacaksın neden istifa ettiriyorsun? Bize yazık değil mi? Sen söz vermemiş olsan bu işe kalkışır mıyız ki bizi yalancılıkla itham ediyorsun. Bu Terme ufak yer. Herkes birbirini tanır. Beni de çocuğumu da herkes bilir. Tabi ki seni de biliyorlar. Ben ağzımla çocuğum yalan konuştu desem inanan olmaz. Ama Allah büyük. Makamlar, mevkiler gelir geçer. Bizi bu duruma soktun ya Allahu teala seni bildiği gibi yapsın inşallah.

Aydın Ekiz Terme Belediyesin Şenol Kul Terme Belediye Başkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Efsane     0000-00-00 İyide dayı tamam o yapmiş olabilir onu savunmuyorum ama senin oğlanda kerizmi demek torpille oğlunu belediyeye sokacaktın elinizde patladı elinde mesleği var istifa ediyor haktır size bide reklam yapıyorsunuz olayı
Oğuzhan     0000-00-00 Seni Termelinin önüne getirenlere yazıklar olsun. Senden çoban bile olmaz.
Nevzat Zorlu     0000-00-00 Bu adam halka ve Çalışanlara küfretmeyi adet haline getirmiş haddinin bildirilmesi lazım
Rahmi     0000-00-00 Bu kibir abidesi vatandaşa tepeden bakan, siyaseti ve belediye başkanlığını sadece sosyal medyadan paylaşım yapmak ve yapmadığı işleri yapmış gibi göstermekten başka bir meziyeti olmayan zavallı bir insandır.
GALERİLER