Bir Tek Sigara Kaldı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bir Tek Sigara Kaldı
15.02.2020 10:10:42

 

Bir Tek Sigara Kaldı

Müjdeler olsun. Türkiye’de dini ve sosyal konularda bütün meselelerimiz halloldu. Bir tek sigara konusu kaldı. Bunu da halledebilirsek hiçbir sorun kalmayacak.

Allah’ın varlığına ve birliğine imanımız tamdır. Bundan kimse şüphe duymuyor. Allah’ın peygamberlerine, kitaplarına, meleklerine, ahiret gününe ve kadere iman konusunda kimsede bir şüphe, vesvese kalmamış.

Dinimizin en önemli emri olan namaz konusunda da çok iyi bir noktaya geldik. Öyle ki camilerimizde her beş vakitte yer kalmıyor. Bütün işyerlerinde mescitler açılmış ta ki camiye gidemeyecek kadar meşgul olanlar namazını kaçırmasın…

Allah’ın haram kıldığı alkollü içki, uyuşturucu gibi insanın hem dünyasını hem de ahiretini karartan kötü alışkanlıklardan eser kalmamış. Alkollü içki satan dükkanlar satış yapacak kimse bulamadıkları için kapanmak zorunda kalmış. Keza alkol yüzünden artık hiçbir trafik kazası meydana gelmiyor. Dostluk ve arkadaşlıklar bozulmuyor. İçkinin kötülüklerin anası olduğu; bütün milletimiz tarafından pek iyi anlaşılmış.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER