Birileri Samsunlu Avukat Onur Güngör’e Çok Fena Kızmış!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Birileri Samsunlu Avukat Onur Güngör’e Çok Fena Kızmış!
21.12.2018 14:27:40

 

Birileri Samsunlu Avukat Onur Güngör’e Çok Fena Kızmış!

Hukuksuz icra yöntemi olan Harici İcra uygulamalarıyla defalarca Samsun medyasına gündem olan kamuoyunda da İcra Avukatı olarak tanınan Samsun Barosu Avukatlarından Onur Güngör’ün başı adına yapılmış bir internet sitesiyle fena halde dertte.

‘Onur beyin baş katibi …….’yim, Onur beyin kişisel web sitesine bakarsanız Önur beyin nasıl bir insan olduğunu anlarsınız’ mesajıyla haber merkezimize gelen mailde Samsunlu Avukat Onur Göngör hakkında şaşırtıcı bilgilere yer veriliyor.

İşte Onur Güngör hakkında hazırlanmış ilginç sitede yer alan bilgiler;   

ÖZGEÇMİŞİM;

7 HAZİRAN 1971 TARİHİNDE ÇORUM'DA DOĞDUM BABA ADIM EŞREF, ANA ADIM AZİME, TC:6……….0.

İLK ORTA LİSE EĞİTİMİMİ ÇORUM'DA TAMAMLADIM ÜNİVERSİTE'Yİ HİNDİSTAN IN İLÇESİ BENGALURU ULUSAL HUKUK FAKÜLTESİNDE BİTİRDİM STAJIMIDA BENGALURU'DA YAPTIM 2007 DEN BERİ SAMSUN BAROSUNA BAĞLI OLARAK AVUKATLIK YAPIYORUM, ASLINDA HAYALİM BAŞARILI BİR JİNEKOLOG OLMAKDI ANCAK PUANIM YETMEDİ OLAMADIM, AVUKATLIK MESLEĞİNDE HIZLA YÜKSELEBİLMEK İÇİN MASON LOCALARINA HİZMET EDEN SAMSUN ROTARY CLUBE KATILDIM VE HIZLA KARİYER YAPTIM YÜKSELDİM , ÜYE OLMAM SAYESİNDE MASONLUĞA GÖNÜL VEREN KODAMANLARA AVUKATLIK HİZMETİ VEREREK CUKKAYI DOLDURUYORUM, İŞYERİMDE MASON ÜSTADLARIM EMRİ İLE FETÖ NEDENİYLE MESLEKTEN ATILAN HAKİM SAVCI V.B MESLEKLERE MENSUP KİŞİLERİ ÇALIŞTIRIYORUM AYNI ZAMANDA YAPI KREDİ BANKASININ AVUKATIYIM BORÇLULARI DONLARINNA KADAR SOYMAYA BAYILIYORUM, KIRK TÜRLÜ ALİ CENGİZ OYUNLARI İLE BORÇLULARA TAAHHÜT İMZATINCA TADINDAN YENMİYOR, HATTA BORÇLULARA KAN KUSTURMAM NEDENİYLE BASINA ÇOK KERE KONU OLDUM, HELE BORÇLULAR TAAHHÜTÜ İHLAL EDİNCE KÖŞE OLUYORUM, POLİS YAKALAYIP SALINCA BEN HEMEN TELEFONA SARILIP BORÇLUYA AYNEN ŞÖYLE DİYORUM GEREKİRSE KARINI KIZINI SAT BANA PARA GETİR YOKSA SENİ KODESE YOLLAYACAĞIM DEYİNCE BORÇLU BAŞLIYOR YALVARMAYA AMA NE FAYDA BENDE MERHAMET NE GEZER, BENİM DİNİM İMANIM PARA, PARAYI ÇOK SEVİYORUM KİMSENİN GÖZÜNÜN YAŞINA ASLA BAKMIYORUM, ………………………

MASON LOCASI FAALİYETLERİMDEN KARELER

EŞİM ÇİLVENAZ İLE KATILDIĞIM MASON LOCASININ DÜZENLEDİĞİ MASKELİ BALO

BÜYÜK ÜSTAD'IN YANINDA PERVANE OLDUK BURASI KIBRIS RUM KESİMİ TAM YERİNİ DERSEM MASONLUĞUM TEHLİKEYE GİRER, AYİNDE HEPİMİZ KEDİ KURBAN ETTİK VE KURBAN ETTİĞİMİZ KEDİNİN KANINI İÇTİK.

2016 YILINDA KIBRIS RUM KESİMİNDE OLACAK MASON AYİNİNE KATILMAM ÖNCESİ OTELE GİDİŞİM.

DİĞER ÜLKELERDEN MASON AYİNİNE KATILAN MASON BİRADERLERİM

MASON'LUK FAALİYETLERİNDE BAŞARI GÖSTERENLERE VERİLEN BAŞARI BELGESİ, HAK EDENLERİN ARASINDA BENDE VARIM

SARI CİVCİVİM BİRİCİK EŞİM ÇİLVENAZ İLE BERABER GİTTİĞİMİZ DAVET

MASON LOCAMIZIN TOPLANTISINDA RESİMDE …………. AŞAĞIYA ASILAN KRAVATLARI SADECE MASONLUĞA ÇOK FAYDALI OLANLAR TAKABİLİYOR, BENDE TAKMAYI HAK ETTİĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM

BASINDA ALEYHİME ÇIKAN HABERLER DOĞRUDUR, BEN ……………………. OLDUĞUMU HİÇ SAKLAMADIM, BEN HEYECAN OLSUN DİYE VATANDAŞI ARAYARAK BAĞIRIP ÇAĞIRIYORUM KORKUTMAK İÇİN POLİS TELSİZİ DİNLETİYORUM, SAVCILIK BU YAPTIĞIM …………. ÇÖZMEK İÇİN UĞRAŞIYOR.

https://avukatonur.wixsite.com/onurgungor?fbclid=IwAR3golnvCJRKGTCgmYSE3wYkD0AId8EgOiTXoa-XTzij4czJ7xsORU3ljA8

HUKUKSUZ HARİCİ İCRA YÖNTEMLERİ

Avukat Onur Göngör’ün, avukatlığını yaptığı kurumların alacaklarını tahsil etmek için harici icra yönetimini sıklıkla kullandığı ve bu uygulamanın hukuksuz olduğu Samsun basınına defalarca konu olmuştu.

Harici İcra yönteminde Avukat ya da avukatın görevlendirdiği personelin alacaklının kapısına icra memuru ya da resmi bir görevli olmadan giderek, borçluyu korkutmak, ödeme yapması için eşyaları kaldırırım şeklinde tehdit etmek olarak biliniyor.

Hatta yapılan şikâyet üzerine, borçlu vatandaşı telefonla arayıp bağıra çağıra tehdit eden ve kendisini avukat olarak tanıtan kişinin Onur Güngör’e ait hukuk bürosu çalışanı olduğu ortaya çıkmıştı.

Kendisini avukat olarak tanıtarak borçlu vatandaşı tehdit eden kişinin, telefon görüşmesi sırasında ise borçluyu korkutmak için daha çok dolandırıcıların kullandığı yönteme başvurup polis telsizi sesi kullanması da dikkat çekmişti.

Samsun Barosu Onur Güngör
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert