​Bizim şehir projesinde Samsun yok!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
​Bizim şehir projesinde Samsun yok!
04.08.2018 10:35:06

 

​Bizim şehir projesinde Samsun yok!

Cumhurbaşkanlığı 100 Günlük İcraat Programı’nın Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı kategorisinde yer alan Bizim Şehir projesinde Samsun yer almadı.

 "Bizim Şehir” projesi kapsamında Gaziantep, Bolu, Konya ve Kayseri illerinde yapılan pilot planlama ve mimari Avan proje çalışmalarının tamamlanması” şeklinde Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı’nın 100 günlük eylem planında yer alan Bizim Şehir Projesine Samsun dâhil edilmedi.

BİZİM ŞEHİR PROJESİ

Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca, daha yeşil ve güvenli bir şehir amacıyla başlatılan  "Bizim Şehir" projesi Gaziantep, Bolu, Konya ve Kayseri illerinde uygulanıyor.

 

Samsun Bizim Şehir projesi 100 Günlük İcraat Programı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş     2018-08-04 Samsun zaten unutulmuş yıllar oldu kanun kazanalı hala tüm bahçelerimizde açıkda içip naralar atan insan sürüsü canlı konserler var Haşa affetsin bazen yaradanda bizi unuttu diyoruz yaza yaza biz hal olduk ne duyan nede gören var Bu kadar başıboşluk sahipsizlik adaletsizliğin biraray geldiği tüm vasıfları bize yaşatıyorlar Üsülsüz ruhsatlar veriliyor canlar yaktırılıyor Demokrasiden bahseden yetkililer sizleri Allah'ın demokrasisine verdik Atakum Denizevler 214 sok gelin gece Anamız ağlıyo yılla
GALERİLER