Büyük Anadolu Hastaneleri'nde Temiz Çevre, Sağlıklı Hayat!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Büyük Anadolu Hastaneleri'nde Temiz Çevre, Sağlıklı Hayat!
16.09.2019 09:58:39

 

Büyük Anadolu Hastaneleri'nde Temiz Çevre, Sağlıklı Hayat!

Büyük Anadolu Hastaneleri'nde "15 Eylül Dünya Çöp Toplama ve Temizlik Günü" günü vesilesiyle "Temiz çevre, sağlıklı yaşam" temasıyla hastane içinde ve dışında temizlik yapıldı.

Büyük Anadolu Hastaneleri'nde önemli gün ve haftalarda yaptığı etkinliklerle sosyal farkındalık yaratmaya devam ediyor.  
"15 Eylül Dünya Çöp Toplama ve Temizlik Günü" günü vesilesiyle "Temiz çevre, sağlıklı yaşam" temasıyla hastane içinde ve dışında temizlik yapan hastane personeli, yetkileri ve aileleri ile birlikte çevredeki vatandaşlardan da büyük takdir topladı.

Her canlının toprağa, suya ve havaya ihtiyacı vardır diyen, Büyük Anadolu Hastaneleri Başhekimi Alparslan Tuhta "Bunlar olmadan yaşam olmaz. Bunların hepsinin genel adı doğadır. Doğa insanlara birçok nimetler sunar. Bu nimetlerin hepsi insan içindir.

Bütün ülkelerin ortak sorunu haline gelen çevre kirlenmesi, günümüzde insan sağlığını tehdit eder boyutlara ulaşmıştır. Bu anlamda doğa ve doğal zenginliklerimizi korumak zorundayız.
Bizde Büyük Anadolu Hastaneleri olarak "Temiz çevre, sağlıklı yaşam" temasıyla "Dünya Çöp Toplama ve Temizlik Günü" de farkındalık oluşturmak amacıyla hastane içi ve dışında ailelerimiz ile birlikte temizlik yaptık.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan ’Sıfır Atık Projesi’ kapsamında da oluşturduğumuz yerlerde çöp kutuları bulunmaktadır. İdari personelimiz ve çalışanlarımız sıfır atık konusuna büyük bir hassasiyetle durarak destek veriyorlar" diyerek sözlerine son verdi.

Büyük Anadolu Hastaneleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER