Büyüklü Anadolu Lisesinden Bal Şenliği
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Büyüklü Anadolu Lisesinden Bal Şenliği
01.06.2017 08:44:41

 

Büyüklü Anadolu Lisesinden Bal Şenliği

Samsun Maarif Hareketi kapsamında Büyüklü Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen BAL şenliği yoğun ilgi ve katılım ile gerçekleştirildi.

Samsun Maarif Hareketi kapsamında Büyüklü Anadolu Lisesinin B.A.L. şenlikleri adı altında düzenlemiş olduğu bilim ve resim sergisi ile şiir dinletisi programı Tekkeköy İlçe Garnizon Komutanı Yüzbaşı Sadullah Kalaycı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yalçınkaya, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Emin Küçük, okul müdürleri, öğrenciler ve velilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Büyük beğeni toplayan Büyüklü Anadolu Lisesi  B.A.L. şenlikleri geleneksel olarak her yıl bahar döneminde gerçekleştirileceği bilgisini veren Büyüklü Anadolu Lisesi okul müdürü Ercan Salbaş, ‘‘Öğrencilerimizin yapmış olduğu ürünleri sergilediğimiz sergimiz ve şiir dinletimizi her yıl bahar ayında geleneksel olarak yapacağız . Etkinliğimiz bu yıl olduğu gibi bu yıldan sonrada bölgenin yöresel yemeği olan keşkek ikramı eşliğinde yapılacak. Özellikle öğrencilerimizin yapmış olduğu bir birinden güzel ve özel eserlerin sergilendiği serginin ardından düzenlenen şiir dinletisi izleyenler tarafından çok beğenildi. Duygu yüklü programın ardından davetliler ve misafirler sergiyi gezerek çalışmalar hakkında bilgiler’’ şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samsun Maarif Hareketi Büyüklü Anadolu Lisesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert