Çakra Yağların Faydaları
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Çakra Yağların Faydaları
26.09.2018 01:07:56

 

Çakra Yağların Faydaları

Bireyin yaşamı boyunca sahip olduğu en önemli ve en değerli unsur sağlıktır.

Yaşamda girilen tüm girişimlerin ve ifa edilen tüm faaliyetlerin nihai hedefi sağlığı muhafaza etmek ve sağlıklı bir yaşama kavuşmaktır. Aksi takdirde diğer tüm arzu, istek ve ihtiyaçların hiçbir değeri ve önemi olmamaktadır. Yaşamı yaşanılabilir kılan ve diğer tüm istek ve arzuları güzel kılan sağlık, kaybedildiği taktide pek çok şey önemini yitirmiş olacaktır. Sağlığını kaybetmiş bir birey için hayatta hiçbir şey sağlığını tekrar geri kazanmayı arzu ettiği kadar önem atfedilir bir şey değildir. Bu sebepten ötürü sağlığımızı korumak ve sağlığımıza zarar veren her türlü etmen, materyal, yiyecek, ,içecek ürün ve hizmeti kullanmaktan kaçınmalıyız.

İşte tam da bu noktada Yasemin Özçelik ve Elif Soylu tarafınca 2017 yılının sonunda kurulmaya karar verilen Therapium Naturalis sizler için hizmet vermektedir. Antik Yunan Paganlarından Ortadoğu'da yaşamış Sami ırklarına değin, tarihin binlerce yıllık derin mazisinden bu zamana kadar uygulana gelen fiziki ve zihinsel sağlığın muhafaza edilmesi yönünde fevkalâde başarılı ve fiziksel ve zihinsel sağlık sorunlarında doğal bir tedavi yöntemi olan aromaterapi ile sizleri buluşturmanın memnuniyeti içerisindeyiz.

Uzun süren yorucu iş temposu ve bu iş temposunun getirdiği stresli ortam pek çok bireyi bilhassa ruhsal yönden ve bununla birlikte fiziksel yönden birtakım rahatsızlıklarla baş başa bırakmaktadır. İşte bu noktada aromaterapi ile sizlere daha kaliteli ve daha doğal çözüm yolları getirerek yaşanılan problemlerin kalıcı ve doğal yollardan çözülmesini sağlıyoruz. Therapium Naturalis bünyesi altında var olan ürünlerin tümü organik yöntemler ve usuller baz alınarak üretilmektedir. Sağlıklı imal standartları ve prosedürleri göz ardı edilmeden yüksek hijyen koşullarında üretim işlemi ifa edilmektedir. Bununla birlikte üretim esnasında ürünlerin içerisine katılan maddeler; sağlığa olumsuz yönde tesir eden maddeler değil bilakis doğal ve antioksidan içerikli maddelerdir. Bilhassa Avrupa ve Amerika'da yaygın olarak kullanılan aromaterapi; bizlerle birlikte Türkiye'ye tanıtılmakta ve daha şimdiden pek çok rağbet görmekte ve fevkalade yoğun bir şekilde insanların teveccühüne mazhar olmaktadır.

Çakra Yağları hakkında ve ürünleri inceleyin

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER