Camiye masa koyarak seçim propagandası yapan Cemil Deveci’ye Neden bir tek Haber Gazetesi sahip çıktı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Camiye masa koyarak seçim propagandası yapan Cemil Deveci’ye Neden bir tek Haber Gazetesi sahip çıktı!
27.02.2019 09:04:49

 

Camiye masa koyarak seçim propagandası yapan Cemil Deveci’ye Neden bir tek Haber Gazetesi sahip çıktı!

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi Atakum Belediye Başkan Adayı Cemil Deveci, Samsun Atakum Şenyurt Köyü Camisinin içine masa koyarak ve başı açık kadınlarla birlikte seçim propagandası yapmasına ‘cami değil köy konağı’ diyerek kılıf uydurmaya kalkışmasına Haber Gazetesi destek verdi.

Deveci’nin içinde Şenyurt Köyü Cami yazan resimlerle birlikte servis ettiği haberi birinci sayfasından veren gazete konak denilen mekânda minber ve mihrab olmasına ve üstelik binanın üzerinde Şenyurt Köyü Cami yazmasına rağmen Deveci’ye sahip çıkmak adına servis edilen haberi birinci sayfasından vererek bütün gerçekleri örtbas etme yolunu tercih etti.

SERVİS ETTİRDİĞİ HABERDE GERÇEK APAÇIK ORTADA

Şenyurt Köyü Cami tabelası ve Atakum Müftülüğü Şenyurt Mahallesi Cami yazan tabelalarla servis edilen haberinde Deveci kendisini, “Mahallelinin talebi üzerine bize davet geldi, biz de icabet ettik. Yaklaşık bir hafta önce Zihni Şahin'de aynı yerde mahalleli ile görüştü. Ama nedense Zihni Bey'in haberi aynı doğrultuda yazılmadı. Bunların altında yatanın ne olduğunu biliyoruz. Herkes, her şeyin farkında ama kimse ses çıkaramıyor. Ziyarette görüşmek için gittiğimiz yer köyün eski camisi ve bir süre önce köy konağı olarak kullanılmaya başlanmıştır” diyerek savunmaya çalışmıştı.

Milli ve manevi değerlere sahip çıkmasıyla tanınan Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayıyla kendisini mukayese ederek büyük bir handikapa imza atan Deveci, CHP’nin camileri ahıra çevirdiği gerçeğini de görmezden geldi.

Cemil Deveci seçim propagandas CHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet ilen     0000-00-00 Akasyam haber fetöcü yorumlar yapıyor
GALERİLER
Advert
Advert