Canik Belediye Başkanı Sandıkçı ekibiyle tanıştı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Canik Belediye Başkanı Sandıkçı ekibiyle tanıştı
08.04.2019 09:01:43

 

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı ekibiyle tanıştı

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, yeni görevine mesai arkadaşlarıyla tanışarak başladı. Birim müdürleriyle toplantı yapan Sandıkçı, "Ekip ruhu ile hareket edip Canik'in refahı için hep birlikte çalışacağız" dedi.

Mazbatasını almasının ardından düzenlenen devir teslim töreniyle görevine başlayan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilk olarak birim müdürleriyle bir araya geldi. Belediye toplantı salonunda düzenlenen toplantıda çalışma ekibiyle tek tek tanışan Sandıkçı, birim müdürlerinden brifing aldı. Kimsenin ekmeğiyle oynamayacakları mesajını veren Sandıkçı, ekip ruhuyla Canik'e ve ilçe halkına güzel hizmetler vereceklerini söyledi.

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Birlik, beraberlik ve huzurlu bir çalışma ortamı içerisinde güzel işler yapacaklarına inandığını belirten Başkan Sandıkçı, "Önümüzdeki beş yıl için belediye başkanı olarak seçildik. Önümüzde Canik için güzel çalışmalar yapacağımız bir dönem var. Bu dönemde ekip ruhu ile hareket edip ilçemizin refahı için hep birlikte çalışacağız. Bizim görevimiz insanlara hizmet etmek. Şehrimiz için güzel çalışmalar yapacağız ve bunu birlikte başaracağız" dedi.

MODERN CANİK İÇİN

Amaçlarının halka hizmet olduğunu vurgulayarak, herkesten azami gayretle üzerlerine düşen görevlerini yapmalarını isteyen Sandıkçı, "Canik halkı yerel seçimlerde seçimini yaptı ve görev bize tebliğ edildi. Canik ilçemizi 5 yıl süresince daha iyi yerlere taşımamız için hepimizin birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdürmemiz gerekmektedir. İnanıyorum ki bu güzel ilçemizi kalkındırmak ve modern konuma getirmek için yorulmaksızın biz ve tüm çalışanlarımız var gücümüzle çalışacağız" diye konuştu.

İbrahim Sandıkçı Canik Belediye Başkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER