Canik Belediyesi Geleceğin Sporcularına Ücretsiz servis hizmeti verecek!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Canik Belediyesi Geleceğin Sporcularına Ücretsiz servis hizmeti verecek!
23.10.2019 09:02:45

 

Canik Belediyesi Geleceğin Sporcularına Ücretsiz servis hizmeti verecek!

Canik Belediyesi, Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezinde spor faaliyetlerinde bulunanlar için ücretsiz sporcu servisi hizmeti başlattı.

Hasan Doğan Spor ve Eğitim Salonundan hareket ederek Canik ilçesi merkezini boydan boya dolaşarak 18 farklı duraktan yolcu alacak ve tekrar Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi’ne gelecek olan servisler ring hizmeti mantığıyla çalışacak ve servis araçları her 60 dakikada bir hareket edecek.

Güzergah olarak: Ulus 1 Caddesi, Canik Belediyesi Meydanı, Canik PTT, Belediye evleri otobüs durağı, Cengiz Topel Cad. Hasköy Mah. Sema Çakır parkı, Hasköy muhtarlığı, Hasköy Cumhuriyet okulu, Mahmudiye Cad. Ertuğrul Gazi aile sağlığı merkezi, G.O.P. Mah. Son durak mevki, G.O.P. Mah. camii belirtilen noktalardan ring hizmeti sağlanacaktır.

Hasan Doğan Spor Salonunu Canik ilçesiyle buluşturmayı amaçlayan proje ile spor salonunda 12 farklı branşta sportif faaliyetlerde bulunan okul çağındaki çocukların ve step, aerobik, fitness hizmetlerinden istifade eden kadınların salona ulaşımı kolaylaşmış olacak.

Hafta içi her gün 14:30 ila 20:30 saatleri arasında sağlanacak olan servis imkânı ile özellikle okul çağındaki çocuklar günün her saati güvenli bir şekilde Hasan Doğan Spor Salonuna ulaşabilecekler.

SPORA VE SPOR YAPAN HERKESE CANİK’TEN TAM DESTEK

Spora ve sporcuya daima destek olmaya devam edeceklerini belirten belediye başkanı İbrahim Sandıkçı ; “ Bölgemizde ki spor ve aktiviteleri artırarak bu tür çalışmaları devam ettireceğiz “ dedi.

Canik Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert