Canik Belediyesi meclis üyelerinden Anlamlı Destek!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Canik Belediyesi meclis üyelerinden Anlamlı Destek!
02.08.2019 15:48:59

 

Canik Belediyesi meclis üyelerinden Anlamlı Destek!

Samsun Üniversitesi tarafından yürütülen "Bir Sınıfta Senin Olsun" projesine Canik Belediyesi Meclis üyelerinden anlamlı destek. Canik Belediye Meclisi 2019 yılı Ağustos Dönemi 15. Birleşim 1. Oturumunu gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen Belediye Meclisi toplantısında Canik İlçesinde bulunan Samsun Üniversitesi'nin 2 sınıfının Meclis Üyelerinin huzur haklarıyla tefrişatını gerçekleştirme kararı aldı.

Alınan kararla ilgili memnuniyetini ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, " Samsun Üniversitemiz ilçemize büyük katkı sağlayacak. Bizler de bu eğitim yuvasının teknik ve fiziki eksikliklerini giderme noktasında yerel yönetimler olarak üzerimize düşeni yapma arzusundayız. Bu sene öğrenci alımları başlayacak. Hem ilçe ekonomimize katkısı olacak hem de ilçemize vizyon katacak Üniversitemizi halkla buluşturma, halktan kopmasını engelleme noktasında da bir çok çalışmamız aktivitemiz faaliyetimiz olacak. Bu nedenle bu meclisimizde 2 sınıfın tefrişatını meclis üyelerimizin huzur haklarıyla karşılama kararı aldık. Bu karar nedeniyle meclis üyelerimize teşekkür ediyorum." dedi

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı Canik Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sayın sancak     0000-00-00 Ne huzur hakkı imiş yav. Maşşallah almayan kimse kalmıyor memlekette.
GALERİLER
Advert