Canik Belediyesinde maaş krizi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Canik Belediyesinde maaş krizi!
13.03.2019 12:16:45

 

Canik Belediyesinde maaş krizi!

​Canik Belediyesi memur ve işçilerinin Şubat ve Mart ayının maaşları İller Bankasından çekilen kredilerinin taksit ödemelerinin maaşları da kapsayacak derecede artış göstermesi sebebiyle bir türlü yatırılamıyor.

İddialara göre Canik belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün belediye ihaleleri karşılığında çekilen krediler memur ve işçi maaşlarını da ödenemez hale getirdi.

​Canik Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü görevine getirilen Fen İşleri Müdürünün seçim tarihine kadar Fen İşleri Müdürlüğü evraklarının ne kadarının hesaplara gireceği seçimden sonra ortaya çıkacak.

Canik Belediyesi işçi ve memurlarının Şubat ve Mart maaşlarını alamamalarının sebebi belediye içeresinde yaşanan idari ve yönetim krizi olduğu belirtiliyor.

Sadece İŞ KUR'a bağlı çalışan personelin maaşları 12 Mart’ta yatırıldı.

Memur maaşlarında Şubat ayı ödenemezken 15 Mart maaşlarının da yatırılamayacağı konuşuluyor.

Canik Belediyesi yasal olarak ödemek zorunda olduğu maaşları ödemezken hangi firmalara ödeme yapıldığı ve belediye içeresindeki kirli ilişkilerin belediyeyi ne duruma getirdiği merak ediliyor.

Canik belediyesi Memur maaşları maaş krizi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Salih Mirzabey     0000-00-00 Aahhaahhahaha Zulum ile abad olan... neyse oradan kurtulup İstanbullara giden kardeşime haber edeyim
GALERİLER