Canik’te miting havasında açılış!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Canik’te miting havasında açılış!
02.03.2019 09:40:21

 

Canik’te miting havasında açılış!

AK Parti Canik SKM açılışı, büyük bir kalabalığın katılımıyla miting havasında gerçekleşti.

AK Parti Canik SKM açılışı, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, MHP Canik İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Canik için hizmet zamanı

Açılışta konuşan AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, “Bu muhteşem kalabalık, bu sevgi bizi daha da heyecanlandırıyor. Hizmet için çıktığımız bu yolda Canikli hemşehrilerimize söz verdik. Mustafa Demir’le birlik olacağız. Artık Canik için hizmet vakti! İnşallah 31 Mart’tan sonra çizmeleri giyip hizmete başlıyoruz.” diye konuştu.

Cumhur ittifakı Canik’te rekor kıracak

Miting havasına dönen açılışta, Canik’te Cumhur İttifakının tabana kadar indiğini belirten Sandıkçı, “Bu seçim sadece Belediye seçimi değil. Devletini, milletini düşünen her hizmetkarın kirli oyunları bozacağı seçimdir. Cumhur ittifakı olarak bu seçimde Canik’te rekor kıracağız. İnşallah hep birlikte ilçemize hizmet edeceğiz” ifadelerini kullandı.

En çok desteği Canik’e vereceğiz

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, “Seçim programları kapsamında Canik’te birçok program yaptık. Hemşehrilerimize de ilçeye hizmet için sözler verdik. Sayın Sandıkçı’yla birlikte 2 yıl içinde Canik’in değişimini hep birlikte göreceğiz” diye konuştu.

Canik’in yükselişini hep birlikte göreceğiz

Konumu bakımından Samsun’un en güzel yerinin Canik olduğunu belirten Demir, “Millet Bahçesi’nin yapılması ve Gülsan Sanayi sitesinin yeni yerine taşınmasıyla Canik’in önü açılacak. 2 yıl içinde alt yapı ve yol sorunları da çözüldüğünde, Canik’in yükselişini hep birlikte izleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Hep birlikte SKM açılışını gerçekleştikten sonra, açılışa katılan vatandaşlarla fotoğraf çektiren Sandıkçı, açılışı miting havasına çeviren vatandaşlarla teşekkür etti.

​AK Parti Canik SKM İbrahim Sandıkçı Canik Belediye Başkan Adayı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER