Canik'te Projeler Masaya Yatırılıyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Canik'te Projeler Masaya Yatırılıyor
01.08.2017 09:06:33

 

Canik'te Projeler Masaya Yatırılıyor

Canik Belediyesi'nde uygulanan her proje her hafta masaya yatırılıyor. Her hafta başında Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile İstişare Toplantısı yapan Başkan Osman Genç, "Kurumsal bir belediye olarak çalışmalarımızı masaya yatırıyoruz. Bu şehrin insanlarına daha müreffeh bir yaşam sunmak için çalışıyoruz" dedi.

Başkan Genç, her Pazartesi günü olduğu gibi bu hafta başında da Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile toplantı gerçekleştirdi. Belediye tarafından yürütülmekte ve yapılacak olan projelerin masaya yatırıldığı toplantıda, çalışma arkadaşlarını tek tek dinleyen Başkan Genç, çalışmaların aşamaları hakkında bilgi aldı. Haftalık toplantılarda çalışmaları masaya yatırdıklarını belirten Başkan Genç, bu şehrin insanlarına daha müreffeh bir yaşam imkanı sunmak için ihtiyaç duyulan her hizmeti sağlamaya çalıştıklarını söyledi.

'PROJELER PLANLI İLERLİYOR'

Şehir ve yaşayanları için yararlı hizmetleri ortaya koyabilmek adına başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile düzenli olarak bir araya geldiklerini hatırlatan Başkan Genç, "Canik halkı için yapılabilecek hizmetlerin görüştüğümüz haftalık istişare ve planlama toplantısında yapılacak olan bir takım projeleri konuşuyor, istişare ediyoruz. Bu haftalık toplantılar sayesinde vatandaşlarımızın istekleri daha hızlı bir şekilde karşılanıyor. Aynı zamanda projelerimiz daha planlı şekilde ilerliyor. Ekibimizle beraber şehrimiz için var gücümüzle çalışıyoruz. Amacımız insanlarımıza daha kaliteli bir hizmet sunabilmek" dedi.

'DAHA MÜREFFEH BİR ŞEHİR İÇİN'

Halkın ihtiyaç duyduğu tüm meseleleri, öncelikli meseleleri olarak gördüklerini ifade eden Başkan Genç, "Bu şehrin çocuklarını ve insanlarını daha iyi bir geleceğe taşımak ve bu şehrin insanlarının daha müreffeh bir hayat yaşamalarını sağlamak için ihtiyaç duyulan her hizmeti sağlamaya çalışıyoruz. Belediyemize kurumsal bir kimlik kazandırdık. Bu toplantılarımız da bu kurumsallığımızın bir parçası. Bu sayede Canik 13 yılda çok değişti ve gelişti. Başarı bir ekip işi olduğunu asla unutmuyoruz. İlçemizdeki başarıyı ekip olarak birlikte başardık. Başarı ve hizmet çıtamızı el ele vererek daha yukarılara taşıyoruz" diye konuştu.

Canik Canik Belediyesi Osman Genç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert