Canik’ten Gururlandıran Tablo
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Canik’ten Gururlandıran Tablo
04.03.2020 13:51:21

 

Canik’ten Gururlandıran Tablo

29 Şubat-01 Mart 2020 Avrupa kupası Nazım Canca Turnuvası Antalya Kemerde yapıldı.

CANİKLİ SPORCULAR MİLLİ TAKIMDA

Turnuvada büyük başarı gösteren Canik Belediyesi sporcularımızdan 7’si kategorilerinde mili takıma davet edildi.

Canik Belediyesi sporcularından,  Ecem Sonay Birinci 44 kg.,  Ecem Baysuğ 63 kg., Elçin Fener 52 kg., Emir Öz 55 kg., Beyza Şahin 70 kg., Abdulgani Yaman 55 kg., Emrullah Cafer Aslanoğlu 73 kg.’ da yaptıkları başarılı müsabakalar sonunda Judo Milli takımlarına davet edilme başarısı göstererek Canik’imizi gururlandırdılar

4 yıl önce belediyemiz bünyesinde Antrenör Barış Özen nezaretinde pilot okul olarak İnönü ilkokulunda çalışmalarına başlayan Canik Belediyesi Judo takımımız kısa zamanda büyük başarı gösterdi.

Canik Belediyesi spor birimi sorumlusu Üzeyir Kodan, “Bölgemizde bulunan bütün spor dallarıyla ilgilenen çocuklarımıza başkanımız İbrahim Sandıkçı’nın gayretleri ile destek olmaya çalışıyoruz. Başlatmış olduğumuz ücretsiz spor hat sayesinde çocuklarımızın antrenmanlara ücretsiz ve güvenli bir şekilde ulaşmalarına destek olarak Karadeniz’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Bünyemizdeki sporcularımızın başarıları geldikçe gurur duyuyoruz” dedi.

Antrenör Barış Özen ise yapığı açıklamada, “Emeklerimizin karşılığı olarak, bir sporcunun hayali olan ay yıldızı göğsüne takmasıyla mutluluğumuz daha da katlanıyor. Çalışmalarımızda bizleri daima destekleriyle cesaretlendiren Başkanımız İbrahim Sandıkçı’ya teşekkür ediyoruz” dedi.

Canik Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert