Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu Arapça Yarışmalarına Damgasını Vurdu
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu Arapça Yarışmalarına  Damgasını Vurdu
05.04.2018 11:38:20

 

Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu Arapça Yarışmalarına Damgasını Vurdu

Uluslararası Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmalarının İmam Hatip Ortaokulları ayağına Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu damgasını vurdu.

Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Uluslararası Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmalarının etkinlik yarışmalarının İmam Hatip Ortaokulları ayağına Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu üç birincilik ile damgasını vurdu. 4 Nisan Çarşamba günü Samsun İlim Yayma Vakfı A Salonunda gün boyu gerçekleştirilen Arapça Şiir Okuma, Arapça Metin Canlandırma ve Arapça Çocuk Şarkıları yarışmalarının üçünden de birincilikle ayrılan Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu farkını ortaya koydu.

 Çarşamba İmam Hatip Ortaokulunu, Arapça Şiir Okuma kategorisinde Merve Sapancı; Arapça Metin Canlandırma kategorisinde Rümeysa Ak, Ebrunur Akdağ ve Sümeyye Emirzeoğlu; Arapça Çocuk Şarkıları kategorisinde de Sümeyye Köksal, Kardelen Akkuş ve İlayda Yiğit temsil ettiler. Yarışmalarda üç kategorinin üçünde de il birincisi olarak büyük bir başarıya imza atan öğrenciler, başarılarında büyük pay sahibi olan Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ömer Faruk Kahraman ile Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Sibel Alok Demirsoy, Aydın Fındık ve Servet Zeyrek ile Türkçe Öğretmenleri Zehra Yüksel ve Müzik Öğretmenleri Recep Umut Bayrı’ya teşekkür ettiler. 

​Millî Eğitim Bakanlığı Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
üçgen     2018-04-17 mikemmel anlatmaya gerek yok görüyorsunuz KONUSMUYORUM....
GALERİLER
Advert
Advert