Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu Diriliş Postası Gazetesi Gençlik Sayfasını Hazırladı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu Diriliş Postası Gazetesi Gençlik Sayfasını Hazırladı
18.10.2018 08:54:13

 

Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu Diriliş Postası Gazetesi Gençlik Sayfasını Hazırladı

​Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu tarafından Diriliş Postası Gazetesi’ne "İmam Hatiplerin Kuruluşu" konulu bir sayfa hazırladı.

Diriliş Postası Gazetesi’nin 17/10/2018 tarihli sayısının "Gençlik" sayfasının tamamı Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından oluşturuldu. Gazetede Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Servet Zeyrek'in "İmam Hatiplerin Tarihi Serüveni" adlı bir yazısı ile Görsel Sanatlar Öğretmeni Nurettin İlhan'ın bir hatlı ebru çalışması yayınlanırken, ayrıca gazete sayfasında Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri Asude Merve Ay'ın "İlmin Yuvası İmam Hatip" ve Merve Sapancı'nın "Celal Hoca" isimli bir yazısı yer aldı.  

Türkiye çapında yayın yapan bir gazetede kendilerine ait bir eserin bulunmasının çok heyecan verici olduğunu söyleyen Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, yapmış oldukları çalışmalara değer verilip ülke çapında yayın yapan bir gazetede yayınlanmasından duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Bu imkanın kendilerini daha da şevklendirdiğini belirten Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, bundan sonra da yazmaya devam edeceklerini söylediler.

Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu öğretmenleri Nurettin İlhan, Hüseyin Koskos, Emine Özkan ile Servet Zeyrek'in koordinesinde belirlenen ve gazetede yayınlanan eserler ayrıca gazetenin internet sitesinde de yer aldı.

Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri kendilerine bu fırsatı veren başta Diriliş Postası Gazetesi olmak üzere, Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu müdürü Ömer Faruk Kahraman'a, kendilerine danışmanlık yapan öğretmenlerine ve Diriliş Postası Gazetesi Karadeniz Bölge Temsilcisi Recep Yazgan’a teşekkür ettiler.

 

Diriliş Postası Gazetesi Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER