Cembotanik ile Kaliteli Peyzaj Çalışmaları
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Cembotanik ile Kaliteli Peyzaj Çalışmaları
10.12.2018 15:08:25

 

Cembotanik ile Kaliteli Peyzaj Çalışmaları

Peyzaj düzenlemeleri konusunda oldukça yaratıcı ve tasarım konusunda uzman bir ekibe sahip olan Cembotanik hayalinizi kurduğunuz bahçeye kavuşmanızı sağlayacak.

Peyzaj

Dünya üzerinde modernizmin etkilerinin giderek hissedilmesi ve artan nüfus nedeniyle insanların yaşam alanları giderek daralmakta ve bunun nihayetinde insanlar devasa yapılar arasında, doğal çevreden uzak bir yaşam sürdürmektedir. Bu devasa yapılar genel itibariyle birçok insanın yaşamlarının büyük bir kısmını geçirdiği yerlerdir. Bu kapsamda 1974 yılından beridir, çevreyle barışık ve yeşile aşık bir peyzaj şirketi olarak hizmet sağlamakta olan Cem Botanik isimli firmamız, bu devasa yapıların boğuculuğundan sıkılan insanların hayallerini süsleyen bahçe manzaralarına kavuşmasını sağlamaktadır. Eğer sizlerin de bu tarz istekleri ve hayalleri mevcutsa yapmanız gereken tek şey, istek ve arzularınızı bizlerle paylaşmak ve arkanıza yaslanmaktır. Bundan sonraki süreçte tamamen bize güvenebilir, düşlediğiniz doğal yaşama geri dönüş sürecinizi başlatabilirsiniz.

Şirketimiz Hakkında Bilgi

1974 yılından itibaren ara vermeden çalışmalarını sürdüren işletmemiz, sürekli olarak bir gelişim serüveni içerisinde olup, kurucumuz Muzaffer Şirin'den teslim aldığı bayrağı daima ileriye taşımak ve sektörün en büyük bahçe düzenlemeleri yapan şirketlerinden biri olmak idealini gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Diğer bir yandan her biri alanında eğitimli, sertifikalı ve bir o kadar tecrübeli olan çalışan ekibiyle birlikte son derece kaliteli ve muazzam işler ortaya koymaktadır.

Proje Ekibimiz Hakkında Bilgi

Ekibimizin her biri, tüm çalışanlarımız çevreye son derece duyarlı, eko sisteme zarar vermeyecek şekilde çalışmalar yürütmektedir. Bu konuda şirketimiz bilinçlilik, güvenilirlik, dürüstlük, kaliteli hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti politikalarıyla hareket etmektedir. Bunun yanı sıra işletmemiz, almış olduğu İSO yeterlilik sertifikaları sahibi olmakta olup, ülkemizin ve dünyanın tek sertifika ve lisans sahibi şirketidir.

Bahçe Düzenleme Hizmetimiz

Peyzaj düzenlemeleri konusunda oldukça yaratıcı ve tasarım konusunda uzman bir ekibe sahip olan şirketimiz, hayalinizi kurduğunuz bahçe manzaralarına kavuşma hissiyatına erişmenizi kolay bir şekilde sağlayacaktır. Bahçe düzenleme hizmetimizde esas olan zemin çalışmalarımızdır. Keşif ekibimiz zeminin sertlik ve yumuşaklık durumuna bakmakta olup, keşif değerlendirmesi sonucunda gelen rapor doğrultusunda kullanılacak malzeme ve yer çalışmasına karar vermekteyiz.

Cem Botanik olarak yer yumuşak zemin, sert zemin çalışmalarımız olduğu gibi istek doğrultusunda drenaj çalışmaları ve biyolojik gölet çalışmalarımız da mevcuttur. 44 yıldan beridir yarattığımız bahçeleri yaşam alanlarınızla bütünleştirme konusunda oldukça başarılı olduğumuzu söylemek mümkündür. Sizler de bahçe düzenlemeleri konusunda danışmanlık ya da uygulama hizmetine ihtiyaç duyarsanız, ofisimize uğrayabilir, çayımızı içebilirsiniz.

Peyzaj Projesi Aşamalarımız

Peyzaj konusunda ülkemizin hatırı sayılı firmaları arasında parmak ile gösterilen firmamız, uygulama konusunda oldukça hassasiyetle ve titizlikle çalışmalarını yürütmektedir. Çünkü projede yapılacak olan bir hata hem ekolojik sisteme zarar verebileceği gibi hem de projenin başarısız olmasına sebep olacaktır. Bu kapsamda şirketimiz, projeleri hayata geçirirken aşama aşama ilerleme kaydetmektedir. Öncelikli olarak yapılmasını istediğiniz bölgeye mimarlarımız keşif çalışmaları gerçekleştirmektedir. Keşif ve araştırma safhasından sonra ise harita teknikerlerimiz düzenleme yapılacak alanı bahçeler şeklinde bölümlere ayırmaktadır.

Bölümlere ayrılan bölgeler ise yazılım ve bilgisayar mühendislerimiz tarafından 3 boyutlu olarak simüle edilmektedir. Mühendislerimiz tarafından oluşturulan simülasyon tamamlandıktan sonra proje kontrol aşamalarından geçmekte ve onayınıza sunulmaktadır. Eğer projede bir sıkıntı görür ve istemediğiniz ya da eklenmesini istediğiniz bir talebiniz mevcutsa, bu talebi proje ekibimize iletebilirsiniz. Sizlerin de son olarak görüş ve onayınız alındıktan sonra proje gerçekleştirmek üzere harekete geçmekteyiz.

Cem Botanik Hizmetleri Hakkında Nasıl Bilgi Sağlarım?

Siz de yaşam alanlarınızın sınırlandırılmasından şikayetçiyseniz ve durumu tersine döndürerek, yeşile aşık sağlıklı bir yaşam sürdürmek istiyorsanız yapmanız https://www.cembotanic.com.tr/ üzerinden bizlere ulaşmak olmalıdır. Hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz konuların yanıtını müşteri hizmetlerimizden alabileceğiniz gibi, ofisimize uğrayarak da peyzaj konusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri sağlayabilirsiniz.

Peyzaj Bahçe Düzenleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER